Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2016, 10:09

autor: Entelarmer

Total War: Warhammer - od kiedy możemy grać

Studio Creative Assembly podało godzinę udostępnienia gry Total War: Warhammer w serwisie Steam. Ze Starym Światem i najnowszą częścią strategicznego cyklu zapoznamy się jutro o godzinie 9:00 czasu polskiego.

Wycieczkę po Starym Świecie zaczniemy za niecałe 24 godziny. - Total War: Warhammer z terminem udostępnienia - wiadomość - 2016-05-23
Wycieczkę po Starym Świecie zaczniemy za niecałe 24 godziny.

W miniony piątek informowaliśmy o pierwszych recenzjach gry Total War: Warhammer, a od wczoraj możecie zapoznać się z recenzją w naszym serwisie. W największym skrócie – według krytyków najnowsza część strategicznej serii od Creative Assembly udała się nad wyraz dobrze (my wystawiliśmy jej ocenę 8,5/10). Nieliczne, ale zróżnicowane frakcje, wszechobecny klimat Warhammer Fantasy Battle i nowości w rozgrywce składają się na jedną z najlepszych – jeśli nie wręcz najlepszą – komputerowych egranizacji Starego Świata a zarazem najbardziej udanych odsłon cyklu Total War. Czy tak jest w istocie, gracze przekonają się jutro, wtedy bowiem nastąpi oficjalna premiera Total War: Warhammer. Według wiadomości opublikowanej na Facebooku studia, produkcja zostanie udostępniona w serwisie Steam o godzinie 9:00 czasu polskiego. Przypomnijmy, że już od zeszłego tygodnia można pobrać pliki gry, co pozwoli na rozpoczęcie zabawy zaraz po premierze.

Total War: Warhammer z terminem udostępnienia - ilustracja #2Total War: Warhammer to pierwsza odsłona uznanego cyklu Total War od studia Creative Assembly, w której pojawiają się elementy rodem z powieści fantasy. Akcję gry osadzono w uniwersum gry bitewnej Warhammer Fantasy Battle, w którym różnorodne rasy i ich podfrakcje walczą o dominację. W Total War: Warhammer możemy wybrać spośród 4 stron konfliktu, a do schematu „zarządzaj i walcz” z poprzednich części serii dochodzą wspomniane elementy fantastyczne w rodzaju magii oraz jednostek latających.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer