Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2016, 17:50

autor: Adrian Werner

Toolbox kolejnym modem do XCOM 2 od autorów Long War

Autorzy moda Long War wypuścili kolejną modyfikację do XCOM 2. Projekt nosi nazwę Toolbox i wprowadza zestaw przydatnych nowych opcji, wpływających m.in. na interfejs, liczebność oddziału oraz pracę kamery.

Mod Toolbox dodaje sporo nowych przydatnych opcji. - Toolbox kolejnym modem do XCOM 2 od autorów Long War - wiadomość - 2016-05-01
Mod Toolbox dodaje sporo nowych przydatnych opcji.

Autorzy legendarnego moda Long War do XCOM: Enemy Unknown uświetnili premierę kontynuacji tej gry poprzez przygotowanie trzech małych projektów. Spodziewaliśmy się wtedy, że na tym poprzestaną, zwłaszcza że zespół zajęty jest obecnie tworzeniem swojej pierwszej komercyjnej produkcji. Okazuje się jednak, że twórcy nie mogli się zmusić do porzucenie swojej ukochanej marki i właśnie wypuścili modyfikację Toolbox do XCOM 2.

Zgodnie z tytułem, mod oferuje zestaw przydatnych narzędzi pozwalających na skonfigurowanie dodatkowych elementów gry. Możemy m.in. zwiększyć liczebność oddziałów do dwunastu osób oraz ustawić losowe przydzielanie statystyk początkującym żołnierzom. Dodano także więcej opcji zarządzania drużynami oraz zwiększono kontrolę nad kamerą. Ponadto gracze mogą włączyć automatyczne walki, w ramach których system sam obliczy rezultaty misji bez konieczności brania w nich udziału.

Twórcy zdradzili też czego możemy się spodziewać po nadchodzących modach. Perk Pack pozwoli tworzyć własne klasy postaci, Laser Pack rozszerzy uzbrojenie o nową kategorię, a Alien Pack wprowadzi dziesięć nowych ras obcych. Zawartość czwartej modyfikacji pozostaje na razie tajemnicą.

  1. Toolbox – pobierz moda przez Steam Workshop

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-30

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

XCOM 2

XCOM 2