Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2016, 15:34

autor: Góral

Diablo III - rozpoczęto szósty sezon

We wszystkich regionach rozpoczął się szósty sezon w grze Diablo III (wersja PC). Podczas zabawy można zdobyć rozmaite nagrody, w tym nowe elementy ozdobne, tytuł Zdobywcy czy też Dar Haedriga.

Studio Blizzard Entertainment rozpoczęło szósty sezon w grze Diablo III, w którym do zdobycia czeka kolejna porcja nagród. By jednak się do nich dobrać należy spełnić szereg rozmaitych zadań. Np. by otrzymać tytuł Zdobywcy, zwiększający pojemność skrytek, trzeba zaliczyć Szczelinę Nefalemów w mniej niż 4 minuty na poziomie trudności Udręka X, ulepszyć 3 legendarne klejnoty przynajmniej do 55 rangi, ukończyć dwa dowolne podboje, zabić Rakanotha w mniej niż 15 sekund na Udręce X samemu będąc na 70 levelu, załatwić Chciwość również na Udręce X oraz ukończyć 60 poziom Głębokiej Szczeliny w grze solowej.

Sezony to specjalny tryb w PC-towej wersji Diablo III, w którym co jakiś czas zaczynamy zabawę od nowa, rozwijając bohaterów sezonowych od pierwszego poziomu. Po zakończeniu sezonu zdobyte pieniądze, schematy, przedmioty itd. przechodzą do puli bohaterów niesezonowych.

Diablo III – elementy ozdobne dostępne w szóstym sezonie. - Diablo III - rozpoczęto szósty sezon - wiadomość - 2016-04-30
Diablo III – elementy ozdobne dostępne w szóstym sezonie.
Diablo III – sezon szósty:
  • Kolejny sezon rozpoczął się we wszystkich regionach
  • Podczas zabawy można otrzymać tytuł Zdobywcy, nowe elementy ozdobne oraz Dar Haedriga

Ponadto powrócił Dar Haedriga, zawierający 2 – 3 elementy jednego z zestawów klasowych postaci. By się na niego załapać również trzeba wykazać się podczas rozgrywki, osiągając w trzecim rozdziale 70 poziom, następnie w czwartym musicie pokonać Izuala przynajmniej na poziomie trudności Udręka II i w tym samym rozdziale ukończyć 20 poziom Głębokiej Szczeliny w grze solowej.

Jeżeli więc chcecie ponownie pobawić się w trzecim Diablo i powalczyć o nagrody, to wystarczy, że stworzycie postać i zaznaczycie opcje „Bohater sezonowy”.

Zestawy klasowe dostępne w szóstym sezonie. - Diablo III - rozpoczęto szósty sezon - wiadomość - 2016-04-30
Zestawy klasowe dostępne w szóstym sezonie.

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-30

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Diablo III

Diablo III