Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2013, 09:56

Tomb Raider - porównanie grafiki Xbox 360 vs PS3

Zapraszamy do obejrzenia filmiku prezentującego różnice graficzne w grze Tomb Raider na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Dziś premiera Tomb Raidera - jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Firma Crystal Dynamics postanowiła zrestartowac tę zasłuzona markę przystosowując mechanikę rozgrywki do bardziej współczesnego wyobrażenia o przygodowych grach akcji. Odpowiedź na pytanie jak naszym zdaniem zakończyło się stanięcie w szranki z serią Uncharted znajdziecie w recenzji gry, natomiast niżej prezentujemy kiluminutowy filmik porównujacy oprawę wizualną TR w wersjach konsolowych.

Tomb Raider - porównanie grafiki Xbox 360 vs PS3 - ilustracja #1

Tomb Raider bez dwóch zdań wygląda na konsolach fantastycznie wyciskając z nich siódme poty. Różnice w jakości wersji przeznaczonej na Xboksa 360 i PlayStation 3 nie są duże, wobec czego osoby posiadające obie maszyny będą miały trudny wybór. Mogę jedynie zasugerować, że na kilkudziesięciocalowym ekranie nieco przyjemniej prezentuje się wersja na PS3, ale to tylko niezobowiązujące, skromne zdanie testera.

  1. Porównanie grafiki gry Tomb Raider na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 - wersja HD