Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2015, 14:55

autor: Entelarmer

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege z darmowym weekendem na PC

Firma Ubisoft poinformowała o darmowym weekendzie z pecetowym wydaniem Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Posiadacze najnowszej odsłony serii taktycznych strzelanin mogą za darmo uzyskać cztery klucze do gry dla swoich znajomych.

Darmowy weekend w najnowszym Rainbow Six pozwala na wspólną rozgrywkę z 4 znajomymi – pod warunkiem, że posiadamy pełną wersję gry. - Tom Clancy's Rainbow Six: Siege z darmowym weekendem na PC  - wiadomość - 2015-12-18
Darmowy weekend w najnowszym Rainbow Six pozwala na wspólną rozgrywkę z 4 znajomymi – pod warunkiem, że posiadamy pełną wersję gry.

Darmowe weekendy w grach to sprawdzony sposób na przyciągnięcie graczy do swojej produkcji. Jednak w przypadku Tom Clancy’s: Rainbow Six: Siege – najnowszej odsłony uznanej serii taktycznych strzelanin – firma Ubisoft zdecydowała się na nieco inne podejście. Od północy 19 grudnia do godziny 18:01 21 grudnia osoby posiadające pecetowe wydanie tej gry będą mogły uzyskać cztery darmowe klucze na oficjalnej stronie gry, dzięki którym zaproszą do rozgrywki do 4 znajomych. Co więcej, za każdą osobę, której przekażemy kod, otrzymamy Renown Booster. Po aktywowaniu zwiększy on zyskiwane przez nas Uznanie (Renown), pozwalające odblokować m.in. kolejnych operatorów, skórki oraz przedmioty.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege to kolejna odsłona serii Tom Clancy’s Rainbow Six, a zarazem sukcesor anulowanego Tom Clancy’s Rainbow Six Patriots. Podobnie jak poprzednie części cyklu, Siege stawia na taktyczne potyczki w zamkniętych pomieszczeniach, dodając do tego opcję tworzenia fortyfikacji i spore możliwości interakcji z otoczeniem (czytaj: niszczenia ścian, barykad i innych obiektów). Siege zadebiutowało 1 grudnia i zostało dość dobrze przyjęte przez prasę (w naszej recenzji wystawiliśmy mu ocenę 7,5/10).