Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2015, 12:01

autor: Góral

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - rozdajemy klucze do bety

Jeżeli chcecie wziąć udział w zamkniętej becie gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, to dobrze trafiliście. Wraz z firmą Ubisoft przygotowaliśmy dla Was kolejne rozdawnictwo, w którym dzielimy się kodami zapewniającymi dostęp do nadchodzących testów strzelanki.

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was rozdawnictwo kodów. Tym razem, dzięki uprzejmości firmy Ubisoft, mamy sporą liczbę kluczy do zamkniętych beta testów strzelanki Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Zabawa rozpocznie się 24 września na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Aby załapać się na jeden z kodów, wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem naszego serwisu i kliknąć na odpowiedni link widoczny poniżej.

Po uzyskaniu klucza, przechodzicie na stronę beta testów i logujecie się na swoje konto Uplay, a następnie klikacie na pole „Zrealizuj swój kod gwarantujący dostęp”. Potem wybieracie platformę sprzętową na jakiej chcecie grać i wklejacie otrzymany od nas klucz. W dniu startu bety otrzymacie maila od Ubisoftu z dalszymi instrukcjami jak rozpocząć grę.

Klucze do bety Tom Clancy's Rainbow Six: Siege czekają na Ciebie. - Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - rozdajemy klucze do bety - wiadomość - 2015-09-16
Klucze do bety Tom Clancy's Rainbow Six: Siege czekają na Ciebie.

Premiera Rainbow Six: Siege odbędzie się 1 grudnia bieżącego roku. Pierwotnie debiut planowano na październik, ale po sugestiach osób uczestniczących w alfa testach, postanowiono poprawić część elementów, a na to potrzeba trochę czasu.

Produkcja przeznaczona będzie do zmagań w multiplayerze. Dwie drużyny graczy – antyterrorystów i bandziorów – mają mierzyć się w rozmaitych trybach, w tym zabawie polegającej na przetrzymywaniu / odbijaniu zakładników. Jednym z ciekawszych elementów tytułu ma być zniszczalne otoczenie. Podczas rozgrywki będzie można zaskoczyć przeciwników, wysadzając ścianę, czy też wkraczając do pomieszczenia przez sufit. Nie zabraknie oczywiście różnych klas postaci i map.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege