Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2017, 20:02

autor: Vergil

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands z przepustką sezonową – tryb PvP jako darmowy dodatek

Im bliżej do premiery Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, tym więcej informacji na temat tej produkcji wychodzi na światło dzienne. Dzisiaj, oprócz doskonałego wyniku osiągniętego przez wersję beta, poznaliśmy zawartość przepustki sezonowej oraz snute przez Ubisoft plany rozwoju gry (np. zamiar wypuszczenia aktualizacji z wieloosobowym trybem PvP).

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands będzie jednym z tegorocznych asów, jakie trzyma w rękawie francuski Ubisoft. Wcześniej wydawca podzielił się z graczami informacją, że wersję beta gry sprawdziło niemal siedem milionów graczy, a teraz doczekaliśmy się porcji pachnących świeżością konkretów na temat przyszłości omawianego tytułu.

Przepustka sezonowa

Zacznijmy od zapowiedzianej przez wydawcę Przepustki Sezonowej. W skład pakietu wejdą:

  • dwa duże rozszerzenia, do których dostęp jego posiadacze otrzymają na tydzień przed pozostałymi graczami. Mowa o Narco Road, gdzie przyjdzie nam zinfiltrować gang szmuglerów i wziąć udział w szalonych pościgach z udziałem nowych pojazdów; a także o Fallen Ghosts, w którym nasz śmigłowiec zostanie zestrzelony, a śladem bohaterów będą podążać śmiertelnie niebezpieczni najemnicy – ich pokonanie ma wymagać wykorzystania nowych umiejętności oraz uzbrojenia.
  • misja specjalna (The Unidad Conspiracy)
  • specjalne pakiety gwarantujące przewagę na polu bitwy (stały, pięcioprocentowy przyrost zdobywanych punktów doświadczenia oraz jednorazowy, działający przez dwie godziny dopalacz zwiększający ilość doświadczenia zdobywanego przez posiadacza przepustki o 50%, z kolei przez pozostałych graczy – o 25%)
  • paczki ekwipunku (Rebellion Ghost Pack, Unidad Ghost Pack, Santa Blanca Ghost Pack)
  • ekskluzywny pojazd (Bolivian Minibus)

Na ten moment nie znamy jeszcze ceny Przepustki Sezonowej, jednak śmiało można przypuszczać, że jej zakup wyjdzie nam na dobre – chcąc zaopatrzyć się w każdy z wyżej wymienionych dodatków z osobna, zapewne musielibyśmy przygotować większą gotówkę.

Darmowe PvP i wyzwania

Rico Rodriguez może czuć się zazdrosny. Nie bez powodu Wildlands nazywane jest „Just Cause na poważnie”. - Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands z przepustką sezonową – tryb PvP jako darmowy dodatek - wiadomość - 2017-03-03
Rico Rodriguez może czuć się zazdrosny. Nie bez powodu Wildlands nazywane jest „Just Cause na poważnie”.

Na tym jednak nie koniec przygotowywanych przez Ubisoft atrakcji. Firma poinformowała bowiem, że omawiany tytuł otrzyma darmową aktualizację, która wzbogaci go o skoncentrowany na rywalizacji tryb multiplayer. Rozgrywka ma zostać oparta na starciach dwóch czteroosobowych drużyn – data premiery oraz kolejna porcja konkretów zostaną ujawnione „w późniejszym terminie’.

Listę zamykają specjalne Wyzwania, które wystartują po kilku tygodniach od debiutu gry. Zostaną one podzielone na sezony, a każdy z nich zostanie okraszony krótką historią. Co tydzień gracze będą otrzymywać rozmaite zadania, jakie wykonają zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie całej drużyny bądź nawet wraz z całą skupioną wokół gry społecznością. Ich realizacja zagwarantuje dostęp do różnego rodzaju nagród. Standardowo jednak, na konkrety musimy zaczekać.

Premiera Tom Clancy’s: Ghost Recon: Wildlands odbędzie się 7 marca. Produkcja trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One.