Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2017, 09:40

autor: Góral

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - darmowy weekend z okazji premiery trybu PvP

Dziś gra Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands doczeka się trybu PvP Ghost War. W najbliższych dniach będziecie mogli go wypróbować, wraz z całą pozostałą zawartością produkcji, w ramach darmowego weekendu.

Darmowy weekend z Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands pozwoli pobawić się w co-opie, singleplayerze oraz nowym trybie PvP Ghost War. - Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - darmowy weekend z okazji premiery trybu PvP - wiadomość - 2017-10-10
Darmowy weekend z Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands pozwoli pobawić się w co-opie, singleplayerze oraz nowym trybie PvP Ghost War.

Na blogu firmy Ubisoft poinformowano o darmowym weekendzie z grą Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. W dniach 12-16 października użytkownicy konsol Xbox One i PlayStation 4 (w komunikacie stwierdzono, że do działania wymagane są subskrypcje Xbox Live Gold i PlayStation Plus) oraz komputerów osobistych otrzymają dostęp do pełnej wersji produkcji. Zabawa wystartuje o godzinie 19:00 czasu polskiego na PC-tach i 21:00 na sprzęcie Sony oraz Microsoftu. Pre-load dostępny jest na komputerach oraz PS4.

W związku z tym, że mamy do czynienia z pełną wersją gry, to będziemy mogli bawić się zarówno w singleplayerze, co-opie oraz w debiutującym dziś trybie PvP Ghost War (4 na 4). Do tego dochodzą rozmaite bronie, zdolności, pojazdy itd.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – darmowy weekend:
  • odbędzie się w dniach 12-16 października;
  • otrzymamy dostęp do całej zawartości gry;
  • pełną wersję będzie można kupić w cenie obniżonej o 50%.

Jak to przy okazji darmowych weekendów bywa, jeżeli spodoba Wam się rozgrywka, to będziecie mogli nabyć pełną wersję w obniżonej cenie. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands zostanie przecenione o 50%. Promocja obowiązywać ma w dniach 12-23 października. Oczywiście po zakupie wszystkie poczynione postępy zostaną zachowane i będziecie mogli kontynuować zabawę.

Na koniec warto jeszcze wrócić na chwilę do wspomnianego trybu PvP. Niedawno mieliście okazje pobawić się nim w ramach otwartej bety, ale jeżeli ją przeoczyliście, to przypominamy, że rozgrywka w Ghost War polega na toczeniu pojedynków, w których biorą udział dwie czteroosobowe ekipy. Gracze wcielają się w postacie podzielone na trzy główne typy (Assault, Marksman oraz Support) i dwanaście klas. Zmagania odbywają się na ośmiu mapach.