Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 kwietnia 2018, 08:55

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands - wystartował darmowy weekend

Firma Ubisoft uruchomiła darmowy weekend Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Do 15 kwietnia możemy bez płacenia przetestować tę grę, w tym także najnowszą aktualizację powiązaną tematycznie z cyklem Tom Clancy's Splinter Cell.

Darmowy weekend pozwoli wypróbować m.in. aktualizację nawiązującą do cyklu Splinter Cell. - Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands - wystartował darmowy weekend. - wiadomość - 2018-04-13
Darmowy weekend pozwoli wypróbować m.in. aktualizację nawiązującą do cyklu Splinter Cell.

AKTUALIZACJA:

Zgodnie z zapowiedziami wystartował darmowy weekend Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. W zabawie mogą już wziąć udział posiadacze wszystkich trzech platform sprzętowych, na które wydano tę grę, czyli PC, Xboksa One oraz PlayStation 4. Na każdej z nich produkcję można również do 15 kwietnia kupić za 60-67% mniej (zależnie od wersji).

 1. Darmowy weekend Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands na Steam
 2. Darmowy weekendTom Clancy's Ghost Recon Wildlands na PlayStation Network (wybierz opcję „Bezpłatne demo”)
 3. Darmowy weekend Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands na Xbox Live
TOM CLANCY’S GHOST RECON: WILDLANDS W SKRÓCIE:
 1. Deweloper gry: Ubisoft
 2. Wydawca: Ubisoft
 3. Gatunek: gra akcji
 4. Platformy: PC, XONE, PS4
 5. Data premiery: 7 marca 2017 r.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji wypróbować Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, to będziecie mogli to zrobić w tym tygodniu. Firma Ubisoft zapowiedziała darmowy weekend z grą, który odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia. W zabawie będą mogli wziąć udział posiadacze pecetów oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Warto skorzystać z tej okazji, gdyż darmowy weekend pozwoli wypróbować najnowszą aktualizację, która zadebiutuje za kilka godzin. Największą atrakcją patcha będzie wprowadzenie Operacji Specjalnej Splinter Cell, gdzie oddział duchów udzieli wsparcia Samowi Fisherowi. Głosu postaci użyczy Michael Ironside, który wcielił się w tego bohatera we wszystkich odsłonach serii poza ostatnim Blacklist (gdzie zastąpił go Eric Johnson). Zadanie dostępne będzie na stałe, ale tylko wypełniając je w pierwszym miesiącu uzyskamy specjalne nagrody w postaci słynnego noktowizora Fishera, naszywki Splinter Cell oraz skrzyni z przedmiotami Spec Ops.

Aktualizacja zaoferuje również m.in. pięć nowych map i dodatkowy tryb rozgrywki nazwany Sabotaż. Nie zabraknie także zmian w ekwipunku klas.

Przypomnijmy. że Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands zadebiutowało 7 marca ubiegłego roku. Produkcja zebrała przyzwoite, ale nie zachwycające recenzje (nasz redaktor wystawił jej ocenę 7.5/10). Od czasu premiery autorzy włożyli jednak dużo wysiłku w ulepszenie swojego dzieła, wypuszczając spory zestaw aktualizacji z nową zawartością, dodających m.in. tryb PvP.

Warto wspomnieć, że rozwój gry będzie kontynuowany. W zeszłym tygodniu firma Ubisoft zapowiedziała drugi rok wsparcia dla Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, w ramach którego otrzymamy cztery duże patche z darmową zawartością. Pierwszym z nich będzie dzisiejsza łatka z gościnnym występem Sama Fishera.

 1. Oficjalna strona gry
 2. Recenzja gry Ghost Recon: Wildlands – kooperacja ponad wszystko
 3. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - poradnik do gry
 4. Wszystko o Ghost Recon Wildlands