Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2013, 22:28

autor: Góral

To już pewne - Battlefield 4 zostanie zaprezentowany 26 marca

Electronic Arts zaprosiło wybrane media na oficjalną zapowiedź gry Battlefield 4. Wydarzenie odbędzie się 26 marca na GDC w San Francisco. Więcej informacji nie ujawniono.

Największe branżowe media otrzymały zaproszenia na pokaz gry Battlefield 4, który odbędzie się w San Francisco na Game Developers Conference. Fani popularnej serii gier wideo powinni zaznaczyć sobie w kalendarzach datę 26 marca. Sprawdziły się więc doniesienia sprzed kilku dni.

Zaproszenie na pokaz gry Battlefield 4 otrzymane przez serwis Polygon.
Zaproszenie na pokaz gry Battlefield 4 otrzymane przez serwis Polygon.

Niestety nie ujawniono absolutnie żadnych informacji. Tytuł został zapowiedziany w zeszłym miesiącu, gdy o grze poinformowano podczas wyprzedaży Battlefield 3 na Originie. Dodatkowo na Twitterze prezes sieci sklepów GameStop podziękował Electronic Arts za możliwość zapoznania się z nadchodzącą produkcją. Pod koniec marca wreszcie dowiemy się czegoś więcej na temat Battlefield 4 i być może poznamy termin premiery.

Battlefield po raz pierwszy zawitał na rynku w 2002 roku pod postacią gry Battlefield 1942. Seria liczy sobie obecnie kilkanaście tytułów, a ostatnim z nich jest Battlefield 3 z października 2011 roku. Produkcja ta otrzymała 5 marca (użytkownicy Battlefield Premium na konsoli PlayStation 3) ostatni, piąty dodatek DLC - Decydujące Starcie. Rozszerzenie stanie się dostępne dla wszystkich graczy w dzień ujawnienia „czwórki” – 26 marca.