Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2014, 11:30

autor: Góral

Titanfall - w grze pojawi się system Generation, czyli odpowiednik Prestiżu z Call of Duty

RazorUK, użytkownik forum NeoGAF, który kilka dni temu opublikował nazwy map znalezione w plikach wersji beta gry Titanfall, doszukał się informacji dotyczących systemu Generation. Ma to być odpowiednik Prestiżu z serii Call of Duty, polegający na zdobywaniu maksymalnego poziomu doświadczenia i rozpoczynaniu zabawy od nowa z kolejną rangą.

Pojawiły się kolejne informacje dotyczące nadchodzącej wieloosobowej strzelanki od studia Respawn Entertainment - Titanfall. Według użytkownika forum NeoGAF, który ostatnio opublikował m.in. listę map odnalezioną w plikach wersji beta, tytuł posiadać ma też system Generation, czyli odpowiednik Prestiżu z serii Call of Duty. Szczegóły na ten temat znajdziecie w dalszej części niniejszej informacji. Przy okazji warto wspomnieć, że w Xbox Store pojawiła się wczoraj przedpremierowa oferta na Titanfall, według której użytkownicy konsoli Xbox One będą mogli pobrać grę nieco wcześniej, jednak możliwość jej uruchomienia zostanie zablokowana do momentu debiutu FPS-a. Co ciekawe, Microsoft szybko wycofał się z tej deklaracji, stwierdzając w oświadczeniu przesłanym serwisowi Polygon, że był to zwykły błąd.

System Generation w grze Titanfall.
System Generation w grze Titanfall.
W pełnej wersji Titanfall być może znajdziemy:
  • System Generation, będący odpowiednikiem Prestiżu z serii Call of Duty
  • By wkroczyć na nowy poziom Generation trzeba będzie osiągnąć ostatni poziom doświadczenia i spełnić kilka wyzwań
  • W czasie rozgrywki spotkamy żywe zwierzęta

Wracając do systemu Generation. RazorUK doszperał się w plikach wersji beta następujących informacji. Prawdopodobnie najwyższy poziom doświadczenia ustalony zostanie na 50 lvl, a po dotarciu do niego otrzymamy propozycję zresetowania postaci i rozpoczęcia zabawy od nowa żołnierzem kolejnej generacji, co z kolei wiąże się z szybszym zdobywaniem doświadczenia. Czynność będzie można powtarzać aż do osiągnięcia poziomu Generation 10. Co ciekawe, samo uzyskanie 50 levelu to nie wszystko, gdyż najprawdopodobniej koniecznym ma być także wykonywanie specjalnych zadań, których dokładny spis znajdziecie w tym miejscu.

Doniesienie te nie zostały potwierdzone przez dewelopera Titanfall, a dodatkowo oparto je na danych z bety, więc do czasu premiery gry, która nastąpi w Polsce 13 marca na komputerach PC i konsoli Xbox One, wszystko może się zmienić. Niemniej wydaje się, że zastosowanie systemu Generation w pełnej wersji jest jak najbardziej prawdopodobne.

Przy okazji zachęcam do zapoznania się z ostatnimi informacjami, do których dotarli przedstawiciele serwisu IGN. Według nich w produkcji pojawią się m.in. dzikie zwierzęta, wpływające na przebieg rozgrywki. Czyżby więc beta testy strzelanki oferowały tylko niewielki ułamek tego, co dostaniemy za niecały miesiąc?