Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2014, 12:59

autor: Adrian Werner

Deep Down - nowy zwiastun zręcznościowego RPG firmy Capcom

Z okazji japońskiej premiery PlayStation 4 firma Capcom opublikowała nowy zwiastun gry Deep Down, czyli zręcznościowego RPG, które powstaje wyłącznie z myślą o nowej konsoli Sony.

Firma Capcom wypuściła nowy zwiastun Deep Down, czyli zręcznościowego RPG, które wykorzysta model darmowy mikropłatnościami i na chwilę obecną powstaje wyłącznie z myślą o PlayStation 4. Filmik trwa trochę ponad minutę i składają się na niego głównie sceny walki z różnorodnymi potworami. Materiał został opublikowany z okazji premiery najnowszej konsoli firmy Sony w Kraju Kwitnącej Wiśni. Warto dodać, że na chwilę obecną nie wiemy, na kiedy zaplanowano debiut gry. Kilka tygodni temu twórcy poinformowali, że w Japonii wydana ona zostanie najwcześniej jesienią tego roku. Na razie przedstawiciele Capcomu nawet nie potwierdzili, że produkcja w ogóle trafi na rynki zachodnie, ale fakt, że w zwiastunie możemy usłyszeć angielskie głosy czyni taką zapowiedź jedynie kwestią czasu.

Przypomnijmy, że fabuła gry osadzona zostanie w roku 2094, ale podczas zabawy odbędziemy podróże w odległą przeszłość, dzięki wspomnieniom zapisanym w magicznych artefaktach. Gracze będą eksplorowali pełne pułapek, skarbów i potworów podziemia, a system walki ma być mocno zręcznościowy. Deep Down projektowany jest przede wszystkim z myślą o trybie kooperacji, w której maksymalnie czterech użytkowników połączy siły przeciwko sztucznej inteligencji. Grze długą żywotność ma zapewnić system losowego generowania podziemi.

  1. Deep Down - capcomowskie RPG akcji najładniejszą grą na PlayStation 4? (zapowiedź)
  2. Oficjalna strona internetowa gry Deep Down (japońska)