Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2014, 09:19

autor: Góral

Titanfall - beta testy otworzą się dla wszystkich graczy

Vince Zampella, współzałożyciel studia Respawn Entertainment, poinformował na Twitterze, że zamknięte testy wieloosobowej gry FPS Titanfall zostaną otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Nastąpi to już dziś dla posiadaczy konsol Xbox One i prawdopodobnie jutro dla użytkowników komputerów PC.

Dwa dni temu studio Respawn Entertainment rozpoczęło zamknięte beta testy gry Titanfall w wersji na komputery PC i konsolę Xbox One. Dość niespodziewanie okazało się, że tytuł zostanie udostępniony wszystkim zainteresowanym. Mało tego, posiadacze next-genów koncernu Microsoft, którzy nie załapali się na kod, rozpoczną zabawę już dziś. Gracze PC-towi nie zostaną jednak na lodzie i serwery produkcji zostaną dla nich otwarte wkrótce, możliwe nawet, że jutro. Producent chce w ten sposób dokładnie przetestować grę przed jej premierą zaplanowaną na 13 marca (wersje na komputerach PC i Xboksie One, na Xboksie 360 debiut nastąpi 27 marca). Przy okazji warto wspomnieć, że pierwotnie zabawa miała potrwać do 18 lutego, do godziny 9:00, jednak ze względu na problemy techniczne zostanie przedłużona przynajmniej o jeden dzień.

Wpisy Vince’a Zampelli, współzałożyciela studia Respawn Entertainment, na Twitterze.
Wpisy Vince’a Zampelli, współzałożyciela studia Respawn Entertainment, na Twitterze.

Beta Titanfall oferuje zabawę w trzech trybach – Attrition (drużynowy deathmatch), Hardpoint Domination (przejmowanie i utrzymywanie celów znajdujących się na mapie) oraz Last Titan Standing (zniszczenie wszystkich tytanów przeciwnej drużyny). Rozgrywka umożliwia starcia drużyn złożonych z maksymalnie sześciu graczy każda, przy czym na polu walki, oprócz żywych przeciwników, znajdują się także boty, dodające walkom większej skali.

Czekamy zatem na start otwartych testów, a międzyczasie zachęcam do zapoznania się z materiałem przygotowanym prze ekipę tvgry.pl, na którym obejrzycie nowego FPS-a w akcji. Z kolei jeżeli zdecydowaliście się już na zakup, to najlepszych cenowych ofert szukacje w naszej porównywarce.