Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2016, 18:55

autor: Draug

Titanfall 2 na pierwszym zwiastunie

Firma Electronic Arts upubliczniła pierwszy teaser trailer gry Titanfall 2 – nowej futurystycznej strzelanki studia Respawn Entertainment. Przy okazji potwierdzono, że gra zmierza na PC, PS4 i XOne.

Czym odznaczał się pierwszy Titanfall?
  • Wzywaniem potężnych mechów (Tytanów) na pole walki
  • Dynamicznym, nieledwie „parkourowym” modelem sterowania postacią
  • Lekko fabularyzowaną rozgrywką wieloosobową
  • Ładną grafiką generowaną przez wyżyłowany do granic możliwości silnik Source
  • Edycją tylko na konsole Microsoftu i PC

Można byłoby spodziewać się, że Electronic Arts poczeka z tym do targów E3, ale na szczęście nie musieliśmy czekać tak długo – właśnie oficjalnie objawiono światu grę Titanfall 2, publikując widoczny powyżej krótki zwiastun (teaser trailer). Niestety, owemu wydarzeniu nie towarzyszył wysyp informacji na temat nowej strzelanki studia Respawn Entertainment – potwierdzono jedynie, że tytuł zostanie wydany na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. A sam filmik? On też nie przekazuje zbyt wiele treści – pozwala co najwyżej wysnuć przypuszczenie, że Tytani zostaną wyposażeni w wielkie miecze, a Titanfall 2 jako taki będzie prezentował się co najmniej ładnie (zakładając, że pokazany materiał został wygenerowany na silinku gry). Na więcej konkretów przyjdzie nam poczekać do 12 czerwca, czyli do konferencji organizowanej przez Electronic Arts na imprezie EA Play (zastępującej „elektronikom” występ na E3).

„Nie staraj się być bohaterem, pożyjesz dłużej”, brzmi przesłanie zwiastuna. Czyżby takie miało być też motto obiecanej kampanii fabularnej w Titanfall 2? - Titanfall 2 na pierwszym zwiastunie - wiadomość - 2016-04-12
„Nie staraj się być bohaterem, pożyjesz dłużej”, brzmi przesłanie zwiastuna. Czyżby takie miało być też motto obiecanej kampanii fabularnej w Titanfall 2?

Nie podano również przewidywanego terminu premiery omawianej produkcji, ale z niedawnego raportu finansowego EA wiemy, że Titanfall 2 powinien zadebiutować przed końcem marca 2017 roku.