Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2019, 13:59

Thief Simulator, UBOAT, Truck Building Simulator – znamy sprzedaż gier PlayWay

Firma PlayWay przedstawiła raport sprzedażowy dotyczący trzech tytułów ze swojego katalogu - Diesel Brothers: Truck Building Simulator, UBOAT oraz Thief Simulator. Ostatnia z gier znalazła najwięcej nabywców.

Wiemy, jak sprzedał się Thief Simulator. - Thief Simulator, UBOAT, Truck Building Simulator – znamy sprzedaż gier PlayWay - wiadomość - 2019-05-14
Wiemy, jak sprzedał się Thief Simulator.

W SKRÓCIE:

  1. Thief Simulator – 250 tys. sztuk od listopada 2018 r.;
  2. Diesel Brothers: Truck Building Simulator – 13,5 tys. sztuk w 72 godziny od premiery;
  3. UBOAT – 88 tys. nabywców we wczesnym dostępie, od 30 kwietnia 2019 r.

Spółka PlayWay S.A. przedstawiła raport (opublikowany na portalu StockWatch), dzięki któremu poznaliśmy wyniki sprzedażowe kilku wydanych przez nią gier – Thief Simulator, Diesel Brothers: Truck Building Simulator oraz UBOAT.

Pierwsza z produkcji pojawiła się na rynku 9 listopada 2018 roku i dotychczas trafiła do 250 tys. klientów. Druga z wymienionych gier w ciągu pierwszych 72 godzin od premiery (ta miała miejsce 10 maja 2019 r.) zdążyła znaleźć 13,5 tys. nabywców. Z kolei symulator okrętu podwodnego UBOAT – od 30 kwietnia dostępny w programie wczesnego dostępu Steam – został zakupiony 88 tys. razy.

Gry z pewnością mogłyby radzić sobie gorzej, ale osiągnięte przez nie rezultaty trudno uznać za imponujące, szczególnie w porównaniu do poprzedniego raportu firmy z marca tego roku, w którym znaleźć można było informacje m.in. o doskonale radzących sobie na rynku House Flipper oraz Car Mechanic Simulator 2018.

Polska firma pochwaliła się też, że przeszło 4,6 mln graczy dodało jej produkcje do swoich list życzeń na platformie Steam.

  1. PlayWay – strona oficjalna