Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Diesel Brothers: The Game (PC)

Diesel Brothers: The Game PC

Gra symulacyjna oparta na licencji programu telewizyjnego emitowanego na kanale Discovery. W trakcie zabawy w Diesel Brothers: The Game poszukujemy wraków samochodów i doprowadzamy je do idealnego stanu poprzez liczne modyfikacje optyczne oraz mechaniczne.

Symulacje | FPP | ekonomiczne | samochodowe | multiplayer | polskie | maszyny i urządzenia | indie | kooperacja

PC Windows
Okładka Diesel Brothers: The Game (PC)

Polskie napisy

Angielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

2019

2019

Steam

Diesel Brothers: The Game jest grą symulacyjną opartą na licencji popularnego programu telewizyjnego emitowanego na kanale Discovery. Produkcja powstała z myślą o platformie PC, a za jej stworzenie odpowiada polskie studio Code Horizon, w którego portfolio można znaleźć m.in. Giant Machines 2017 oraz Gold Rush: The Game.

Fabuła

Głównymi bohaterami Diesel Brothers: The Game są Heavy D oraz Diesel Dave, którzy występują tu w towarzystwie innych osób znanych z telewizyjnego oryginału. Podobnie jak ma to miejsce w pierwowzorze, ich zadaniem jest poszukiwanie wraków samochodów terenowych oraz doprowadzanie ich do idealnego stanu poprzez liczne modyfikacje mechaniczne i wizualne.

Mechanika

W Diesel Brothers: The Game na platformie PC akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Filarem rozgrywki jest odnawianie zniszczonych aut, co odbywa się tak poprzez zmianę koloru oraz przystrojenie karoserii własnoręcznie zaprojektowanymi naklejkami, jak i wymianę rozmaitych podzespołów. Jeśli nie odpowiadają nam sklepowe ceny tych ostatnich, w ich poszukiwaniu możemy udać się na złomowisko – znajdziemy tam zarówno tańsze części, jak i kolejne wraki nadające się do odrestaurowania. Warto przy tym pamiętać, że poszczególne postacie mają talent do innych rzeczy; dodatkowo w miarę postępów zwiększamy zakres ich umiejętności. Gotowy projekt można poddać próbie na torze, a po wszystkim – pochwalić się światu.

Tryby gry

Diesel Brothers: The Game pozwala tak na zabawę w pojedynkę, jak i na multiplayerową rozgrywkę w towarzystwie maksymalnie trójki graczy.

Kwestie techniczne

Dostępne na platformie PC Diesel Brothers: The Game działa na technologii Unreal Engine 4; twórcy wykorzystali możliwości tego silnika graficznego, dzięki czemu modele pojazdów są pełne detali. Warto odnotować, że tytuł doczekał się oficjalnego wsparcia dla modów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 6.6 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Gry podobne do Diesel Brothers: The Game

Wymagania wiekowe Diesel Brothers: The Game

odpowiednia dla każdego wieku