Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2019, 08:40

They Are Billions z kampanią fabularną zapewniającą 60 godzin zabawy

Strategia czasu rzeczywistego They Are Billions od studia Numantian Games wyszła z programu wczesnego dostępu platformy Steam. Pełna wersja gry posiada obszerną kampanię fabularną The New Empire. Tryb składa się z kilkudziesięciu misji, których przejście może zająć przeszło 60 godzin.

They Are Billions debiutuje na rynku. - They Are Billions z kampanią fabularną zapewniającą 60 godzin zabawy - wiadomość - 2019-06-19
They Are Billions debiutuje na rynku.

W serwisie Steam pojawiła się notka informująca, że niezależna strategia czasu rzeczywistego They Are Billions od studia Numantian Games wyszła z programu Wczesnego Dostępu. Produkcja jest dostępna na komputerach i została wyceniona na 107,99 zł. Warto odnotować, że obecnie można ją nabyć z upustem 10%.

They Are Billions to RTS (ang. Real-Time Strategy) w steampunkowym klimacie, w którym – kontrolując ostatki ludzkości – staramy się odeprzeć niemal niekończącą się inwazję zombie. Zadanie nie należy do łatwych, ale możemy zwiększyć szanse naszego imperium, rozwijając nowe technologie (dostępne jest przeszło 90 opcji do odkrycia) oraz eksplorując pradawne fortece swoim bohaterem.

Pełna wersja gry oferuje kampanię fabularną The New Empire. Obejmuje ona 48 misji, które zdaniem twórców powinny zapewnić nam przeszło 60 godzin zabawy.

Warto przypomnieć, że w lipcu They Are Billions trafi także na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej (z napisami).

  1. They Are Billions – strona główna
  2. They Are Billions – survivalowy RTS wzbudzający miliard emocji
  3. They Are Billions – poradnik
  4. Gry strategiczne 2019 roku. W tym roku warto być pecetowym strategiem