Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2018, 07:00

They Are Billions ustępuje już tylko PUBG. Top 10 Steam (7 - 13 stycznia)

Playerunknown’s Battlegrounds nie zamierza się poddawać, ale na kolejnego bohatera wśród pecetowych gier wyrasta RTS zatytułowany They Are Billions, od grudnia dostępny w Early Accessie. Zapraszamy do zapoznania się z listą najchętniej kupowanych gier ubiegłego tygodnia w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam.

Drugie podsumowanie bestsellerów Steama w 2018 roku przynosi pewne niespodzianki, aczkolwiek znajdują się one w drugiej piątce najchętniej kupowanych tytułów. Rządzi jak zwykle PUBG. O oczko w w górę przesunął się jeden z zaskakujących hitów ostatnich tygodni, czyli strategia czasu rzeczywistego opowiadająca o inwazji zombie i zatytułowana They Are Billions. Dzieło studia Numantian Games zaczyna powoli wyrastać na małego pecetowego bohatera, a zachęceni świetnymi opiniami fani dobrej zabawy coraz chętniej sięgają do portfeli, aby zobaczyć o co chodzi w tym narastającym szumie. O jedną pozycję w górę ruszyło się także Human: Fall Flat – litewska gra logiczna, w której akcję obserwujemy z pespektywy trzeciej osoby.

W pierwszej dziesiątce znalazły się także nowości: Northgard to kolejny RTS osadzony w stylizowanym świecie wikingów, a Slay the Spire jest połączeniem karcianki i produkcji typu roguelike od firmy Mega Crit Games.

Northgard - They Are Billions ustępuje już tylko PUBG. Top 10 Steam (7 - 13 stycznia) - wiadomość - 2018-01-15
Northgard

1.

Playerunknown’s Battlegrounds

2.

They Are Billions

3.

Human: Fall Flat

4.

Counter-Strike: Global Offensive

5.

Divinity: Original Sin II

6.

Grand Theft Auto V

7.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Year 3 Pass

8.

Northgard

9.

Slay the Spire

10.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege