Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2018, 11:02

They Are Billions - patch 0.8 z nowymi budynkami i opcjami

Znajdująca się we wczesnym dostępie strategia They Are Billions została zaktualizowana do wersji 0.8. Patch przyniósł nowe budynki w postaci drogich, ale bardzo przydanych tzw. Sześciu Cudów, rozbudował listę burmistrzów i wprowadził kilka pomocnych opcji.

THEY ARE BILLIONS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Numantian Games
  2. Wydawca: Numantian Games
  3. Gatunek: strategia
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery w Early Access: 12 grudnia 2017 r.

Przebojowa strategia They Are Billions doczekała się kolejnej aktualizacji. Patch opatrzony jest numerem 0.8 i dodaje do gry nowe struktury w postaci tzw. Sześciu Cudów (ang. The Six Wonders). To największe i najbardziej przydatne budynki dostępne dla gracza, ale ich wzniesienie kosztuje dużo, a odblokowanie wymaganych przez nie technologii zajmuje sporo czasu.

Wśród tych Sześciu Cudów znajdziemy m.in. iglicę łapiącą pioruny i przerabiającą je na energię elektryczną, transmutator zdolny przetwarzać zwykłe surowce w drogocenny olej, akademię szkolącą bohaterów prowadzących do bitew zwykłych żołnierzy czy strukturę obserwacyjną odsłaniającą przed nami całą mapę.

Największą atrakcją patcha jest rozbudowanie gry o nowe struktury, określane mianem „Sześciu Cudów”. - They Are Billions - patch 0.8 z nowymi budynkami i opcjami - wiadomość - 2018-05-05
Największą atrakcją patcha jest rozbudowanie gry o nowe struktury, określane mianem „Sześciu Cudów”.

Aktualizacja 0.8 wprowadza również opcję wyświetlania gór i lasów jako płaskich pól, co pozwala zobaczyć miejsca, które normalnie są zasłonięte przez te obiekty. Dodano także m.in. trzydziestu nowych burmistrzów oraz możliwość zrobienia screena całej mapy jednocześnie.

Przypomnijmy, że They Are Billions to survivalowy RTS niezależnego studia Numantian Games, którego wczesna wersja zadebiutowała w Steam Early Access 12 grudnia zeszłego roku. Produkcja okazała się zaskakująco popularna i w ciągu miesiąca znalazła 400 tysięcy nabywców.

They Are Billions powstaje wyłącznie z myślą o pecetach. Na razie autorzy nie podali planowanego terminu premiery pełnej wersji. Po wypuszczeniu patcha 0.8 deweloperzy koncentrują się na tworzeniu kampanii. Ponadto obiecali, że teraz tempo wypuszczania aktualizacji przyśpieszy i nowe łatki mamy otrzymywać co 2-3 tygodnie.

  1. Oficjalna strona gry
  2. They Are Billions – survivalowy RTS wzbudzający miliard emocji