Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 maja 2018, 11:38

Destiny 2 w nowym Humble Monthly za ok. 40 zł

Rozpoczęła się sprzedaż czerwcowej paczki Humble Monthly. Jedną z gier wchodzących w jej skład będzie Destiny 2, które można zdobyć za jedyne 12 dolarów (niewiele ponad 40 zł).

Destiny 2 jest pierwszą ujawnioną grą z czerwcowego zestawu. - Destiny 2 w nowym Humble Monthly za ok. 40 zł - wiadomość - 2018-05-05
Destiny 2 jest pierwszą ujawnioną grą z czerwcowego zestawu.

Ruszyła sprzedaż kolejnej paczki Humble Monthly. Tradycyjnie pełną zawartość czerwcowego pakietu poznamy dopiero za kilka tygodni, ale już teraz wiemy, że znajdziemy w nim Destiny 2, czyli wydaną w zeszłym roku strzelankę studia Bungie.

Oferta jest więc atrakcyjna, gdyż aby nabyć Destiny 2 samodzielnie na PC, trzeba wydać obecnie około 200 złotych, natomiast miesięczny abonament Humble Monthly to maksymalnie 12 dolarów (a może być taniej, jeśli wykupimy subskrypcję na wiele miesięcy), czyli ok. 43 zł.

Warto przypomnieć, że kupując paczkę teraz, otrzymacie Destiny 2 zaraz po uiszczeniu opłaty.

  1. Oficjalna strona Humble Monthly

Dodatkowo poznaliśmy wszystkie gry z poprzedniego, majowego zestawu. Była to kolejna atrakcyjna paczka i osoby, które ją kupiły, otrzymały następujące tytuły:

  1. Kerbal Space Program,
  2. Dead Rising 4,
  3. Ruiner,
  4. Moon Hunters,
  5. Crazy Machines 3,
  6. Jalopy,
  7. NBA Playgrounds,
  8. Running with Rifles,
  9. Knight Club.

Przypomnijmy, że Humble Monthly to usługa abonamentowa, której miesięczny koszt wynosi 12 dolarów (około 43 zł). W zamian co miesiąc otrzymujemy zestaw gier, ale tylko garstkę z nich poznajemy od razu, a reszta ujawniania jest dopiero po zakończeniu sprzedaży paczki. Tym samym kupujemy te tytuły w ciemno, ale niska cena abonamentu sprawia, że nie jest to duże ryzyko.

Dodatkową zachęta jest to, że opłacający subskrypcję otrzymują 10% zniżkę na zakupy w Humble Store, a 5% zysków ze sprzedaży Humble Monthly przekazywane jest na cele charytatywne.

Warto dodać, że wszystkie gry nabyte w ramach abonamentu otrzymujecie na zawsze – nie znikają one po wygaśnięciu subskrypcji.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.