Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2019, 20:12

autor: "Vergil"

The Yakuza Remastered Collection trafiła do sprzedaży w PS Store

Do europejskiego i amerykańskiego PlayStation Store trafiła składanka The Yakuza Remastered Collection. Choć obecnie można sprawdzić tylko zremasterowaną wersję gry Yakuza 3, wiemy już, jak długo trzeba będzie czekać na odświeżenie Yakuzy 4 i Yakuzy 5.

O tym, że na PlayStation 4 trafią anglojęzyczne wersje remasterów gier Yakuza 3, Yakuza 4 i Yakuza 5, wiemy od lipca zeszłego roku. Dzisiaj firma Sega zaskoczyła europejskich i amerykańskich graczy, pozwalając im na zakup kompilacji The Yakuza Remastered Collection. Obecnie z zestawu wycenionego na 249 zł dostępna jest jedynie pierwsza z wymienionych pozycji; następne sprawdzimy kolejno 29 października 2019 roku i 11 lutego 2020.

Co więcej, 11 lutego 2020 roku do sprzedaży ma trafić również pudełkowa wersja tej składanki, w której znajdą się dwie płyty – jedna ze zremasterowaną „trójką” i „czwórką”, natomiast druga z odświeżoną wersją „piątki”. Jako że oryginalna Yakuza 5 nigdy nie otrzymała fizycznego wydania na Zachodzie, do zestawu zostanie dołączone pudełko utrzymane w stylu znanym z gier na PlayStation 3; wszystko po to, by zagorzali fani mogli postawić je obok innych produkcji na tę konsolę.

Na tle pierwowzorów gry wchodzące w skład zestawu The Yakuza Remastered Collection wyróżniają się przede wszystkim ładniejszą grafiką. Każdą z nich uruchomimy w rozdzielczości 1080p, a poza tym zagramy w sześćdziesięciu klatkach na sekundę. Oprócz tego autorzy wzbogacili je o elementy niewidziane w amerykańskich i europejskich wydaniach oryginałów, jak minigry Mahjong, Shogi oraz Cabaret.

Dzięki The Yakuza Remastered Collection posiadacze PlayStation 4 mogą poznać całą opowieść o „Smoku Dojimy”. - The Yakuza Remastered Collection trafiła do sprzedaży w PS Store - wiadomość - 2019-08-20
Dzięki The Yakuza Remastered Collection posiadacze PlayStation 4 mogą poznać całą opowieść o „Smoku Dojimy”.
  1. The Yakuza Remastered Collection – oficjalna strona internetowa
  2. The Yakuza Remastered Collection w PlayStation Store