Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 23 stycznia 2019, 18:58

The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season. Zombie w portfolio CDP

Premiera całego sezonu The Walking Dead na nośnikach fizycznych zaplanowana jest na 29 marca. Gra pojawi się na PS4 oraz XONE. Dystrybutorem gry w Polsce jest CDP.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season to ostatni sezon zapoczątkowanej w 2012 roku serii gier przygodowych od uznanego studia Telltale Games. Główną rolę odgrywa doskonale znana z poprzednich odsłon cyklu Clementine. Premiera całego sezonu The Walking Dead na nośnikach fizycznych zaplanowana jest na 29 marca. Gra pojawi się na PS4 oraz XONE. Dystrybutorem gry w Polsce jest CDP.

The Walking Dead powraca z ostatnim sezonem. Pierwsze odcinki zostały świetnie przyjęty przez użytkowników Steam - 88% pozytywnych opinii mówi samo za siebie. W ostatecznym starciu Clementine oraz AJ będą szukali schronienia w opuszczonej szkole oraz klasycznie, zmierzą się z hordami zombie.

Szczególny nacisk po raz kolejny położono na konieczność częstego dokonywania wyborów moralnych, które są głównym czynnikiem kształtującym fabułę gry. Całość jak zwykle uzupełniają okazjonalne sekwencje zręcznościowe. Mechanikę wzbogacono o nieoskryptowaną walkę oraz o możliwość większej eksploracji świata niż do tej pory. Dodatkowo na graczy czeka ulepszona grafika oraz mechanika kamery. The Walking Dead oparte jest na komiksach o tym samym tytule autorstwa Roberta Kirkmana, który bierze bezpośrednio udział w produkcji tego tytułu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Walking Dead: The Final Season

The Walking Dead: The Final Season