Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2017, 19:30

autor: Movis

The Sims 4 – zapowiedziano rozszerzenie Psy i koty

Podczas konferencji EA Live Show na targach gamescom 2017 zapowiedziano nowy dodatek do The Sims 4 z kotami i psami w roli głównej. Scenę odwiedził też… sławny piesek Jiffpom.

EA Live Show na targach gamescom 2017 trwa w najlepsze. Scenę zajęła gra The Sims 4, a producentka wykonawcza Lyndsay Pearson wspomniała trochę o nowościach zmierzających do tytułu. Na początek przypomnienia: wydania produkcji na Xbox One i PlayStation 4 zostały zapowiedziane na 17 listopada 2017 roku, a dodatek z akcesoriami dla małych dzieci pojawi się już za parę dni. Na telefony jest zaś przygotowywana aplikacja mobilna.

Kot po lewej jest… alternatywny… - The Sims 4 – zapowiedziano rozszerzenie Psy i koty  - wiadomość - 2017-08-22
Kot po lewej jest… alternatywny…

Największą niespodzianką była jednak zapowiedź The Sims 4: Cats & Dogs, czyli dodatku zapewniającego dostęp do dwóch najpopularniejszych futrzastych członków rodziny. Rozszerzenie ma się ukazać 10 listopada, czyli równo tydzień przed premierą wersji konsolowych gry. Scenę odwiedził też… sławny pies Jiffpom. Prezenterki próbowały przeprowadzić z nim wywiad, ale nie był zbyt rozmowny.

Czyż nie jest słodki? Nie? Ok. - The Sims 4 – zapowiedziano rozszerzenie Psy i koty  - wiadomość - 2017-08-22
Czyż nie jest słodki? Nie? Ok.

Z dostępnych materiałów wynika, że gracz będzie mógł dostosowywać szczegóły anatomii zwierzaka danej rasy, bawić się w zmienianie koloru jego futra, a nawet ubierać swego ulubieńca w elementy zwierzęcej garderoby. Chusta na szyi psa albo jeden z tych okropnych kostiumików? Nie ma problemu.

Oczywiście o zwierzaki trzeba będzie też dbać, np. zabierając je do weterynarzy, a nasze simy będą mogły zająć się tą profesją. Oprócz tego psy oczywiście wymagają spacerów, zabawy z nimi i miłości.

Dodatek Psy i koty znajdzie się na PC i Macu 10 listopada 2017 roku.