Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2013, 09:37

autor: Góral

The Sims 4 ukaże się jesienią 2014 roku

Wydawca The Sims 4, firma Electronic Arts, zdradził termin premiery gry. Tytuł ukaże się na komputerach PC jesienią przyszłego roku.

Firma Electronic Arts ujawniła, że wyczekiwana gra The Sims 4 zadebiutuje na rynku w wersji na komputery PC jesienią 2014 roku. W Polsce produkcja ukaże się w tym samym terminie, w rodzimej wersji językowej.

The Sims 4 to kolejna odsłona popularnej serii gier. - The Sims 4 ukaże się jesienią 2014 roku - wiadomość - 2013-10-23
The Sims 4 to kolejna odsłona popularnej serii gier.

W gruncie rzeczy nie zdradzono żadnych innych informacji. Rachel Franklin, wiceprezes i dyrektor zarządzająca w The Sims Studio, powiedziała jedynie, że „chcemy stworzyć najbardziej ambitną i najlepszą grę, jaka do tej pory powstała w naszym studiu.” Prawdopodobnie tak też się stanie, bowiem „czwórka” zostanie oparta na zbudowanych od podstaw kreatorach, a Simy kierowane będą przez zaawansowaną sztuczną inteligencję.

My już widzieliśmy grę w akcji na targach Gamescom. Khalosh stwierdził w swojej zapowiedzi, że:

„Dzięki znacznie usprawnionym edytorom oraz ciekawemu systemowi stanów emocjonalnych The Sims 4 ma zadatki na najlepszą część serii. Równocześnie nie ma się co oszukiwać – wiele wskazuje na to, że dostaniemy kolejną powtórkę z rozrywki, chyba że twórcy trzymają w tajemnicy dalsze istotne zmiany, których postanowili jeszcze nie ujawniać.”

Przy okazji przypominam, że jutro odbędzie się premiera The Sims 3: Skok w Przyszłość – dodatku do trzeciej odsłony serii z 2009 roku. Rozszerzenie, jak sama nazwa wskazuje, zabierze wszystkich chętnych w przyszłość, zapewniając szereg nowych ubrań i elementów wyposażenia wnętrza domu, a także możliwość konstruowania robotów Plumbots.

Seria The Sims to jedna z najpopularniejszych marek wśród gier komputerowych, której pierwsza odsłona trafiła na rynek w 2000 roku. Do tej pory ukazały się trzy pełnoprawne części, edycje dedykowane konsolom i urządzeniom mobilnym, niezliczona ilość dodatków, a także produkcja przeznaczona dla serwisu społecznościowego Facebook.