Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2020, 11:35

The Sims 4 - gracz uwięził około 200 Simów w jednym pomieszczeniu

Prowadzący kanał Let's Game It Out podjął się dość osobliwego wyzwania w grze The Sims 4. Postanowił on wykorzystać mechanizmy blokujące drzwi i zamknąć w jednym pomieszczeniu jak najwięcej osób.

W SKRÓCIE
  1. Josh z kanału Let's Game It Out w serwisie YouTube postawił sobie nietypowy cel – zamknąć całą okolicę w jednym pomieszczeniu w The Sims 4.
  2. Jego starania można zobaczyć na humorystycznym materiale filmowym.
  3. To nie pierwsze osobliwe wyzwanie gamingowe, jakiego podjął się youtuber.

Rutyna w The Sims potrafi wzbudzić niezwykłą kreatywność wśród graczy. Wymyślają oni chociażby coraz bardziej wyrafinowane sposoby na torturowanie wirtualnych ludzików. Znane są legendy o usuwaniu drabinek w basenach, umieszczaniu Simów w płonących pokojach bez drzwi czy nieszczęśniku, który zostaje uwięziony w piwnicy i jego jedynym zadaniem jest malowanie obrazów. Na kolejny tego typu dość... nietypowy pomysł wpadł Josh z kanału Let's Game It Out w serwisie YouTube. Otóż postanowił on zamknąć w jednym pomieszczeniu jak najwięcej osób w grze The Sims 4. Jego starania zostały uwiecznione na poniższym materiale filmowym.

Josh rozpoczął całą operację od stworzenia swojego wirtualnego awatara, wyglądającego jak Keanu Reeves, tylko z pewnymi „niedoskonałościami”. Następnie wskoczył do świata Simów i zaczął zabawę. Youtuber szybko zauważył, że drzwi można ustawić w taki sposób, by były one otwarte tylko dla jednej osoby. Właśnie to podsunęło mu pomysł uwięzienia całej swojej okolicy w jednym miejscu. Zajęło mu to kilka godzin, lecz ostatecznie udało mu się zamknąć w wybudowanym przez siebie domu około 200 osób i trzymać ich w odizolowaniu tak długo, aż się zestarzeli. A co w tym czasie robił Keanu? Streamował i malował jednego ze swoich więźniów o imieniu Rusty, dzięki czemu stał się milionerem.

Jest to kreatywna metoda na torturowanie Simów? Trzeba uczciwie przyznać, że tak. Czy to najdziwniejsza rzecz, którą można zrobić w The Sims 4? Raczej nie. Zapewne nieraz usłyszymy o jeszcze bardziej osobliwych sposobach na zabawę w tej kolejnej odsłonie kultowego cyklu symulatorów życia od studia Maxis.

The Sims 4 daje spore pole do eksperymentów. - The Sims 4 - gracz uwięził około 200 Simów w jednym pomieszczeniu - wiadomość - 2020-02-20
The Sims 4 daje spore pole do eksperymentów.

Jeśli spodobało Wam się takie nietypowe podejście do zabawy oraz nieco czarny humor Josha, to na kanale Let's Game It Out znajdziecie więcej tego typu filmów. Youtuber zajmuje się w nich chociażby budowaniem ogrodów zoologicznych przeczących wszelkim zasadom bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku w grze Planet Zoo, konstruowaniem szpitala, który nikogo nie leczy, w Two Point Hospital, czy prowadzeniem osobliwej tawerny w Crossroads Inn. Poprzez swoje produkcje udowadnia on, jak wiele możliwości, nawet nie do końca przewidzianych przez twórców, mogą dawać różne produkcje.

  1. Oficjalna strona gry The Sims 4
  2. Recenzja gry The Sims 4 - niezłe nowości w cieniu wyraźnych braków
  3. The Sims 4 - poradnik do gry