Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 lutego 2020, 11:31

autor: Mateusz "Mat1K" Wróbel

Tani Netflix - Mobile i Mobile+ to dwa nowe plany platformy

Netflix wprowadzi już niebawem dwa nowe plany abonamentowe, które są skierowane do użytkowników oglądających materiały Netfliksa przede wszystkim na urządzeniach mobilnych. Mobile oraz Mobile+ są już testowane w Polsce – jeśli wszystko pójdzie sprawnie, zostaną uruchomione 26 lutego.

Netflix wprowadzi niebawem dwa nowe plany - Tani Netflix - Mobile i Mobile+ to dwa nowe plany platformy - wiadomość - 2020-02-20
Netflix wprowadzi niebawem dwa nowe plany
W skrócie:
  • Netflix wprowadził dwa nowe plany taryfowe skierowane dla użytkowników, którzy oglądają filmy oraz seriale na urządzeniach mobilnych.
  • Plan Mobile będzie kosztował 24 złote i zaoferuje jakość SD – jest on przeznaczony wyłącznie na smartfony i tablety.
  • Plan Mobile+ zostanie wyceniony na 38 złotych miesięcznie – decydując się na niego będziemy mogli oglądać materiały w rozdzielczości Full HD jednocześnie na dwóch urządzeniach (również na komputerach).

Netflix w końcu uśmiechnął się do użytkowników, korzystających z ich platformy strumieniowej na urządzeniach mobilnych – mowa tutaj o smartfonach z systemami operacyjnymi Android i iOS oraz tabletach. Według informacji prasowej, już niebawem do istniejących trzech planów (Podstawowy, Standard i Premium) dołączą dwa nowe – Mobile oraz Mobile+. Jak sugeruje nazwa, są one skierowane wyłącznie do osób oglądających filmy, seriale oraz dokumenty od Netfliksa na urządzeniach mobilnych. Nowe opcje są już powoli testowane w Polsce, a ich uruchomienie powinno nastąpić 26 lutego.

Pierwszy plan będzie nosił nazwę Mobile. Będzie to najtańsza opcja, ponieważ jej cena wyniesie jedyne 24 złote. Za taki koszt dostaniemy miesięczny dostęp do ogromnej platformy strumieniowej, oferującej dostęp do ogromnej liczby filmów i seriali. Plan Mobile umożliwi oglądanie materiałów w jakości SD tylko na jednym urządzeniu jednocześnie.

Drugi plan to Mobile+, czyli rozbudowana wersja Mobile. Zaoferuje on dostęp do filmów oraz seriali za cenę 38 złotych miesięcznie. Zapłacimy więcej, ponieważ Netflix umożliwi wraz z nim oglądanie materiałów na dwóch urządzeniach jednocześnie (warto zaznaczyć, że w grę wchodzą również komputery) w rozdzielczości Full HD.

Netflix to ogromna platforma streamingowa, umożliwiająca oglądanie filmów i seriali za comiesięczną opłatą - Tani Netflix - Mobile i Mobile+ to dwa nowe plany platformy - wiadomość - 2020-02-20
Netflix to ogromna platforma streamingowa, umożliwiająca oglądanie filmów i seriali za comiesięczną opłatą

Pozostałe plany pozostaną bez zmian – podstawowy za cenę 34 złotych miesięcznie oferuje dostęp do materiałów w rozdzielczości SD na jednym urządzeniu jednocześnie, standard pozwala oglądać filmy i seriale w rozdzielczości Full HD na dwóch sprzętach za 43 złote miesięcznie, a najbogatszy plan premium obsługuje cztery urządzenia jednocześnie i umożliwia odtwarzanie materiałów w rozdzielczości Ultra HD za 52 złote miesięcznie.