Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Ubisoft Polska Press Release" 16 listopada 2012, 16:46

The Settlers Online - nowe opcje

Nowy system kampanii “Rozwój Twojego Królestwa”, ulepszone zadania gildii, nowe postacie NPC i nie tylko - to wszystko pojawiło się w The Settlers® Online już 15 listopada.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Ubisoft® oraz znane studio producenckie Blue Byte® ujawniają dziś serię nowych opcji, które pojawiły się w The Settlers® Online. Począwszy od 15 listopada, każdy dzielny odkrywca, odwiedzający żyzne ziemie popularnej gry strategicznej, może skorzystać z nowego systemu kampanii, "Rozwój Twojego Królestwa", ale nie tylko. Aby rozwinąć wspólne działania w grze, pojawiją się też nowe zadania dla gildii oraz zupełnie nowy zasób - monety gildii, które będą przyznawane odważnym graczom.

“System kampanii "Rozwój Twojego Królestwa" oraz zadania gildii zostały stworzone z myślą o społeczności gry. Bardzo uważnie przysłuchujemy się pomysłom graczy na jej ulepszenie i wciąż pracujemy bardzo ciężko, by dostarczyć naszym graczom najwyższą jakość i jeszcze lepszą rozgrywkę." powiedziała Odile Limpach, dyrektor zarządzający Ubisoft Blue Byte.

The Settlers Online - The Settlers Online - nowe opcje - wiadomość - 2012-11-16
The Settlers Online

W nowym systemie kampanii "Rozwój Twojego Królestwa", gracze będą mogli zrealizować prawie 250 nowych zadań głównych i dodatkowych, dostępnych dla graczy od poziomu 1 do 50. Pojawią się też nowe postacie NPC.

Doceniona zostanie także współpraca i solidarność pomiędzy graczami - pojawią się nowe zadania gildii, specjalne nagrody oraz nowy zasób (monety gildii), które przyznawane będą śmiałkom, wykonującym codzienne zadania gildii. Nową walutę w grze będzie można wydać na premie, nowe przygody, takie jak Wyspa Piratów i nowych specjalistów, takich jak Mistrz Geologii. Kolejną zmianą będzie możliwość tworzenia gildii z minimum 10 graczy, zamiast 25.

Oprócz wszystkich powyższych nowych opcji, Blue Byte będzie wciąż ulepszać The Settlers® Online. Obecnie prowadzone są prace nad kolejną zawartością, która zostanie udostępniona w 2013 roku. Wśród tej zawartości jest gorąco oczekiwany system walk gracz kontra gracz. Bitwy gracz kontra gracz będą toczyły się na specjalnych wyspach, na których gracze będą mogli wydobywać cenne surowce i dalej rozwijać swoje królestwo. Domowa wyspa każdego gracza będzie zawsze chroniona, aby nie została utracona. Również w 2013 roku wprowadzony zostanie nowy system naukowy, który pozwoli specjalizować różne elementy produkcji i/lub wojskowości.

Więcej informacji na temat The Settlers Online oraz opcję dołączenia do europejskiej otwartej bety znaleźć można pod adresem http://www.thesettlersonline.pl