Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2013, 17:20

autor: Maciej Jałowiec

Rozdajemy prezenty wielkanocne w The Settlers Online

Dla fanów The Settlers Online mamy kody na wielkanocne prezenty w grze: diamenty oraz zestawy usprawnień dla wirtualnych osad.

Rozdajemy prezenty wielkanocne w The Settlers Online - ilustracja #1

Wraz z firmą Blue Byte GmbH rozdajemy prezenty dla graczy The Settlers Online. Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, mamy dla Was klucze, które dają dostęp do następujących udogodnień:

  • wirtualna waluta w wysokości 100 diamentów;
  • pisanki (10 sztuk) wymienialne na budowle, przedmioty ozdobne lub premie (można nimi również handlować z innymi graczami);
  • królicza łapka (potraja wydajność budynku przez 72 godziny);
  • zajączek z czekolady (skraca o połowę czas produkcji w Magazynie prowiantu. Czas trwania premii to 12 godzin).

Aby otrzymać prezent, należy najpierw wejść na specjalną stronę promocyjną na GRYOnline.pl. Tam, po zalogowaniu się na konto w serwisie, należy nacisnąć przycisk „Kliknij tutaj, aby otrzymać klucz”. Po uzyskaniu kodu, należy zalogować się na swoje konto w The Settlers Online, a następnie na stronie gry w zakładce „Kupon” wprowadzić otrzymany klucz.

The Settlers Online to darmowa przeglądarkowa adaptacja słynnego cyklu strategii, łącząca elementy gry ekonomicznej ze specyfiką MMO. Autorami są ludzie z Blue Byte, czyli twórcy głównych odsłon serii The Settlers. Rozgrywka w sieciowej wersji popularnych Osadników wciąż bazuje na odpowiednim balansowaniu gospodarki zarządzanej miejscowości. Dzięki kontaktom z innymi graczami możliwy staje się handel, dzięki któremu bez problemu można wymienić nadwyżki surowców i produktów na takie towary, których prowadzona osada potrzebuje najbardziej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Settlers Online

The Settlers Online