Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2014, 09:23

autor: Orbech

The Last of Us zostanie wydane latem na PlayStation 4

Pracownik tureckiego oddziału Sony, Sercan Sulun, w rozmowie z dziennikarzami CNN, potwierdził, że zeszłoroczny megahit studia Naughty Dog – The Last of Us, pojawi się na PlayStation 4 tego lata.

Dla niezdecydowanych, pojawienie się The Last of Us na PlayStation 4 na pewno byłoby mocnym argumentem za zakupem tej konsoli. - The Last of Us zostanie wydane latem na PlayStation 4 - wiadomość - 2014-03-27
Dla niezdecydowanych, pojawienie się The Last of Us na PlayStation 4 na pewno byłoby mocnym argumentem za zakupem tej konsoli.

Mamy świetne wieści dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4 i fanów gry The Last of Us. Pracownik tureckiego oddziału Sony, Sercan Sulun, rozmawiał z dziennikarzami CNN w programie transmitowanym na żywo, na różne sprawy związane z marką PlayStation, gdy nagle temat zszedł na wyżej wspomnianą grę i nagrody, które otrzymała. Dziennikarze zapytali Suluna o ewentualny sequel The Last of Us, a on ku zaskoczeniu wszystkich, ujawnił, że kontynuacja nie pojawi się zbyt szybko, ale już latem The Last of Us zostanie wydany na PlayStation 4 w pudełkowej i cyfrowej wersji z poprawioną grafiką. Gra ukaże się razem z dodatkiem The Last of Us: Left Behind. Całą rozmowę możecie obejrzeć tutaj, a dokładny moment, w którym Sulun mówi o wydaniu The Last of Us na PS4 znajdziecie około 36 minuty.

Czy jest to zaskakująca wiadomość? Mimo wszystko tak. W lutym studio Naughty Dog zastanawiało się, co począć z marką i nikt nie spodziewał się tak szybkiego ogłoszenia wydania The Last of Us na konsolę PS4. Nie wiadomo, czy Sulun nie pośpieszył się za bardzo z zapowiedzią, czy jest to dokładnie zaplanowany przeciek przez koncern Sony. Jak by nie było, wszyscy niezdecydowani, którzy ciągle nie kupili PS4, mają teraz bardzo mocny argument za wyposażeniem się w najnowszy sprzęt Sony.

The Last of Us jest wydaną 14 czerwca 2013 roku grą akcji z elementami survival horroru stworzoną przez amerykańskie studio Naughty Dog. Początkowo The Last of Us pojawił się tylko na PlayStation 3, ale ze względu na ogromny sukces tytułu na całym świecie, koncern Sony postanowił z pełną odpowiedzialnością inwestować w markę The Last of Us. Dzisiaj ujawniono, że megahit studia Naughty Dog pojawi się na PS4. Nie jest to dziwne, zwracając uwagę na wszystkie nagrody, jakie otrzymał The Last of Us oraz sprzedaż przekraczającą poziom 6 milionów sztuk. Niedawno zapowiedziano film, który będzie adaptacją fabuły gry. Marka The Last of Us nabiera rozpędu i ogłoszenie prac nad kontynuacją cyklu na pewno jest tylko kwestią czasu.