Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2022, 19:25

Rychły debiut The Last of Us Remake potwierdzony przez Jeffa Grubba

Kolejny informator potwierdza, że nie będziemy długo czekać na remake The Last of Us na PlayStation 5.

Wygląda na to, że pierwsze The Last of Us w końcu otrzyma wersję na PlayStation 5. Po ostatnich plotkach głos w tej sprawie zabrał Jeff Grubb w trakcie podcastu Kinda Funny Games. Popularny (i wiarygodny) dziennikarz serwisu VentureBeat zdradził, że jego źródła potwierdzają debiut The Last of Us Remake jeszcze w tym roku.

O odświeżonej wersji TLoU słyszymy od kilkunastu miesięcy. Projekt rzekomo zdążył już zmienić dewelopera: z Visual Arts Service Group na Naughty Dog, czyli twórców oryginału. Ostatnio spekulacje na temat remake’u rozbudził jeden z członków pierwszego z tych studiów, które rzekomo wciąż pomaga w pracach nad projektem. Wcześniej, w styczniu, informator Tom Henderson wspomniał o premierze gry w 2022 roku.

Zaznaczamy, że to nieoficjalne informacje i na razie nie ma żadnego potwierdzenia, że The Last of Us Remake w ogóle powstaje. Owszem, Jeff Grubb wielokrotnie przekazywał wieści, które później okazywały się zgodne z prawdą, niemniej lepiej poczekać na oficjalne ogłoszenie Sony w tej sprawie.