filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 lipca 2021, 11:40

Ruszyły prace nad The Last of Us; zobacz pierwsze zdjęcie z planu serialu

Aktor Gabriel Luna podzielił się pierwszym zdjęciem z planu serialu The Last of Us. Fotografia zdaje się potwierdzać, że producenci uwzględnią jedną z pamiętnych scen z oryginału.

Serialowe The Last of Us powoli nabiera kształtów, co widać w kontekście ujawniania kolejnych aktorów zaangażowanych w prace nad produkcją. W kwietniu do obsady dołączył Gabriel Luna jako brat głównego bohatera, a po nim poznaliśmy odtwórców ról córki Joela oraz Marlene. Jednakże to Luna podzielił się na Instagramie pierwszym zdjęciem z planu serialu z całą rodziną Millerów. Oprócz Tommy’ego i Sarah (Nico Parker) fotografia objęła też Joela (Pedro Pascala), a także reżysera Kantemira Bałagowa i kamerzystkę Ksenię Seredę.

Źródło: Gabriel Luna (via Instagram).

Choć jednak cała „rodzina” jest tu uśmiechnięta, wpis Gabriela Luny zdaje się potwierdzać, że serial uwzględni pewną istotną i (nie)sławną scenę z oryginalnego The Last of Us. Nie jest to zaskoczeniem, bo choć producenci zmienią część wątków z gry (i podobno dodadzą jeden wycięty z tejże), ostatecznie historia nie będzie zbytnio różnić się od tej z oryginału. A ta chyba nie byłaby kompletna bez uwzględnienia jednego z momentów, który – nie wdając się w większe spoilery – zdefiniował charakter Joela.

Wciąż nie wiemy, kiedy możemy spodziewać się premiery serialu, który będzie można obejrzeć na platformach HBO GO oraz HBO Max.

  1. Oficjalna strona platformy HBO GO

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej