Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 lipca 2021, 11:40

autor: Entelarmer

Ruszyły prace nad The Last of Us; zobacz pierwsze zdjęcie z planu serialu

Aktor Gabriel Luna podzielił się pierwszym zdjęciem z planu serialu The Last of Us. Fotografia zdaje się potwierdzać, że producenci uwzględnią jedną z pamiętnych scen z oryginału.

Serialowe The Last of Us powoli nabiera kształtów, co widać w kontekście ujawniania kolejnych aktorów zaangażowanych w prace nad produkcją. W kwietniu do obsady dołączył Gabriel Luna jako brat głównego bohatera, a po nim poznaliśmy odtwórców ról córki Joela oraz Marlene. Jednakże to Luna podzielił się na Instagramie pierwszym zdjęciem z planu serialu z całą rodziną Millerów. Oprócz Tommy’ego i Sarah (Nico Parker) fotografia objęła też Joela (Pedro Pascala), a także reżysera Kantemira Bałagowa i kamerzystkę Ksenię Seredę.

Ruszyły prace nad The Last of Us; zobacz pierwsze zdjęcie z planu serialu - ilustracja #1
Źródło: Gabriel Luna (via Instagram).

Choć jednak cała „rodzina” jest tu uśmiechnięta, wpis Gabriela Luny zdaje się potwierdzać, że serial uwzględni pewną istotną i (nie)sławną scenę z oryginalnego The Last of Us. Nie jest to zaskoczeniem, bo choć producenci zmienią część wątków z gry (i podobno dodadzą jeden wycięty z tejże), ostatecznie historia nie będzie zbytnio różnić się od tej z oryginału. A ta chyba nie byłaby kompletna bez uwzględnienia jednego z momentów, który – nie wdając się w większe spoilery – zdefiniował charakter Joela.

Wciąż nie wiemy, kiedy możemy spodziewać się premiery serialu, który będzie można obejrzeć na platformach HBO GO oraz HBO Max.

  1. Oficjalna strona platformy HBO GO