Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 września 2014, 13:00

autor: luckie

The Jam 2014 – poznaj nagrody w konkursie na grę inspirowaną Electro Body

Organizatorzy The Jam 2014 ujawnili nagrody w konkursie na grę inspirowaną Electro Body. Wśród nich znajduje się wydanie i promocja zwycięskiej produkcji. Zgłoszenia należy przesyłać przed 26 września 2014 roku.

Prace konkursowe The Jam 2014 będą przyjmowane jeszcze przez tydzień - The Jam 2014 – poznaj nagrody w konkursie na grę inspirowaną Electro Body - wiadomość - 2014-09-18
Prace konkursowe The Jam 2014 będą przyjmowane jeszcze przez tydzień

Osoby zainteresowane pierwszą edycją konkursu The Jam (o którym informowaliśmy w czerwcu) z pewnością już od dawna pracują nad swoimi projektami, ale postanowiliśmy przypomnieć Wam o zbliżających się terminach. Stworzone przez Was gry powinniście nadsyłać przed 26 września, czyli najpóźniej w następny czwartek. Wielki finał odbędzie się 25 października podczas targów PGA 2014 w Poznaniu. Konkurs polega na zaprojektowaniu gry (bądź gier) inspirowanej Electro Body – platformówką krakowskiego studia xLand z 1992 roku. Produkcja może reprezentować wybrany przez Was gatunek (strategia, strzelanina, roleplay, przygodówka – co sobie tylko wymarzycie) i być przeznaczona na dowolną platformę sprzętową (w tym urządzenia mobilne).

Nagrody

Wzięcie udziału w The Jam 2014 otwiera przed Wami realną szansę na rozpoczęcie kariery dewelopera gier. Zwycięzca może liczyć – poza satysfakcją, rzecz jasna – na następujące nagrody:

  1. stworzenie projektu z pełnym wsparciem na wspieram.to (nagrodę funduje: wspieram.to),
  2. kampania reklamowa warta 30 tys. PLN oraz wpis do encyklopedii Gry-OnLine (nagrodę funduje: gry-online.pl),
  3. wydanie gry w wersji pudełkowej (nagrodę funduje: IQ Publishing),
  4. wywiad z twórcami zwycięskiego projektu (nagrodę funduje: GRM Radio).

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie pod niżej podanymi adresami:

  1. Oficjalna strona konkursu The Jam
  2. Regulamin konkursu The Jam
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.