Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2015, 19:28

autor: Góral

The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut ukaże się we wrześniu

Studio NeocoreGames ujawniło, że we wrześniu bieżącego roku na komputerach PC ukaże się The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, czyli samodzielna, duża gra, złożona z trzech części serii The Incredible Adventures of Van Helsing.

The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut to połączone w jedną grę trzy części serii The Incredible Adventures of Van Helsing.
The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut to połączone w jedną grę trzy części serii The Incredible Adventures of Van Helsing.

Studio NeocoreGames, w przesłanej wiadomości prasowej, zapowiedziało The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, czyli zbiorcze wydanie trzech gier z serii The Incredible Adventures of Van Helsing, dedykowane komputerom osobistym. Będzie to nieco dziwny pakiet, gdyż wszystkie części nie zostaną udostępnione osobno w menu głównym, lecz deweloperzy połączą je w jedną dużą grę ze „zmodyfikowaną lub dodaną zawartością”, która zapewni ponad 50 godzin rozgrywki w kampanii. Od samego początku dostępnych ma być sześć klas postaci, doczekamy się zmodyfikowanego i bardziej rozbudowanego drzewka umiejętności, a maksymalny poziom postaci zostanie ustalony na 80 level w kampanii i 100 w przypadku innych trybów gry.

Wśród nich znajdziemy multiplayer (czteroosobowy co-op, Touchdown, Arena i Battle Royal), endgame, dzienne oraz tygodniowe misje i wyzwania, a także dwadzieścia specjalnych map, z losowo dobieranymi stworami, zasadami i celami. Wszystko to uzupełniać ma możliwość stworzenia nowego bohatera, albo wykorzystania od razu postaci na 80 poziomie.

The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut w skrócie:
  • Gatunek: hack-and-slash
  • Deweloper: NeocoreGames
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Data premiery: wrzesień 2015 roku

The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut sprzedawane będzie oczywiście jako samodzielna produkcja za niecałe 45 dolarów, czyli około 170 zł. Jeżeli jednak należycie do grona osób, które posiadają już wszystkie trzy części tego hack-and-slash, to nowe wydanie otrzymacie za darmo. Premiera produkcji odbędzie się we wrześniu bieżącego roku.

Przy okazji warto jeszcze wspomnieć, że studio pochwaliło się, że sprzedaż gier z serii The Incredible Adventures of Van Helsing przekroczyła milion egzemplarzy.

Gry z serii The Incredible Adventures of Van Helsing opowiadają o przygodach potomka słynnego łowcy potworów, który przemierza krainę Borgovia, walcząc z rozmaitymi maszkarami. Pierwsza odsłona ukazała się na komputerach PC w maju 2013 roku, a kolejne dwie w tym samym miesiącu 2014 i 2015 roku.