Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2015, 20:45

autor: Pirlond

Styx: Master of Shadows, MouseCraft i inne gry w lipcowej ofercie PlayStation Plus

Koncern Sony ujawnił szczegóły dotyczące lipcowej oferty usługi PlayStation Plus. W tym miesiącu jej abonenci otrzymają za darmo takie produkcje, jak Styx: Master of Shadows, polskie MouseCraft, Rain oraz Geometry Wars 3: Dimensions Evolved.

Polskie MouseCraft będzie jedną z darmowych gier udostępnionych w ramach usługi PlayStation Plus w tym miesiącu. - Styx: Master of Shadows, MouseCrat, Rain i inne gry w lipcowej ofercie PlayStation Plus - wiadomość - 2015-07-01
Polskie MouseCraft będzie jedną z darmowych gier udostępnionych w ramach usługi PlayStation Plus w tym miesiącu.

W tym miesiącu na subskrybentów PlayStation Plus czeka kilka interesujących gier. Właściciele PlayStation 4 otrzymają między innymi Styx: Master of Shadows – wydaną w październiku ubiegłego roku skradankę autorstwa studia Cyanide, w której gracze wcielają się goblina trudniącego się fachem skrytobójstwa. Osoby grające na PlayStation 3 będą mogły pobrać Rain – ciekawą i klimatyczną przygodówkę opowiadającą o losach niewidzialnego chłopca, którego sylwetkę można zobaczyć tylko w strugach padającego deszczu. Posiadacze Vity dostaną świeżynkę w postaci Geometry Wars 3: Dimensions Evolved, które na przenośnej konsoli zadebiutuje dopiero w przyszłym tygodniu. Na wszystkich platformach Sony będzie można ściągnąć MouseCraft – projekt niezależnego polskiego studia Crunching Koalas.

Włodarze Sony zdecydowali się ujednolicić czas publikacji kolejnych darmowych gier, aby były one udostępniane jednocześnie w Europie oraz w Ameryce Północnej. W związku z tym następną porcję bezpłatnych produkcji abonenci PlayStation Plus otrzymają dopiero w najbliższy wtorek, 7 lipca. Tego dnia z oferty wycofanych zostanie kilka wcześniejszych tytułów.

Lista gier, które zostaną udostępnione abonentom PlayStation Plus 7 lipca:

 • Rocket League (PS4)
 • Styx: Master of Shadows (PS4)
 • Rain (PS3)
 • MouseCraft (PS4, PS3 i Vita)
 • Geometry Wars 3: Dimensions Evolved (Vita)
 • Entwined (PS4 i Vita)

Lista gier, które zostaną wycofane z oferty PlayStation Plus 7 lipca:

 1. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4)
 2. Skulls of the Shogun: Bone-A-Fide Edition (PS4)
 3. Call of Juarez: Gunslinger (PS3)
 4. Cloudberry Kingdom (PS3)
 5. Futuridium (PS4 i Vita)
 6. Super Exploding Zoo (PS4 i Vita)
 1. Oficjalna strona internetowa usługi PlayStation Plus

PlayStation Plus to płatna usługa przeznaczona dla posiadaczy konsol firmy Sony. Jej subskrybenci mogą liczyć na comiesięczną porcję kolejnych darmowych gier, a także na miejsce w chmurze, na którym można przechowywać zapisane stany rozgrywki. Posiadanie wykupionego abonamentu jest niezbędne do grania w trybach sieciowych w większość produkcji na PlayStation 4.