Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2014, 11:08

autor: Góral

The Elder Scrolls Online - dziś rozdamy 1000 kluczy do zamkniętej bety

Przygotowaliśmy dla Was kolejny prosty konkurs, w którym tym razem możecie zdobyć klucze do zamkniętych testów gry MMORPG The Elder Scrolls Online. By dostać się do weekendowej zabawy (od 28 lutego do 3 marca), wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem naszego serwisu i śledzić specjalną podstronę, na której do godziny 20:00 rozdawać będziemy kody w kilku partiach.

Mamy do rozdania 1000 kluczy do bety The Elder Scrolls Online. - The Elder Scrolls Online - dziś rozdamy 1000 kluczy do zamkniętej bety - wiadomość - 2014-02-26
Mamy do rozdania 1000 kluczy do bety The Elder Scrolls Online.

Dziś do godziny 20:00 rozdawać będziemy kody uprawniające do zakosztowania zamkniętych beta testów gry MMORPG The Elder Scrolls Online autorstwa studia ZeniMax Online. Jeżeli chcecie załapać się na jeden z nich, to koniecznie sprawdzajcie status promocji na specjalnie przygotowanej stronie, gdzie odbierzecie swoją wejściówkę. Pamiętajcie jednak, że konkurs skierowany jest tylko do zarejestrowanych użytkowników naszego serwisu, którzy potwierdzili swój adres e-mail przed 26 lutego bieżącego roku. Łącznie rozdamy 1000 kodów, do wykorzystania w dniach 28 lutego (godz. 18:00) - 3 marca (godz. 5:59), kiedy to odbędą się zamknięte testy. Wszystkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie na stronie konkursu.

Jednocześnie zachęcam do zapoznania się z ofertą Sklepu Gry-OnLine na The Elder Scrolls Online. Wyczekiwaną produkcję możecie zamówić przed premierą w dwóch wersjach - The Elder Scrolls Online - Edycja Cesarska oraz The Elder Scrolls Online + steelbook. Debiut gry nastąpi 4 marca na komputerach osobistych. Natomiast w czerwcu ukażą się edycje dedykowane konsolom PlayStation 4 i Xbox One.

The Elder Scrolls Online to gra MMORPG autorstwa studia ZeniMax Online. Tytuł, w odróżnieniu od obecnie panujących trendów na produkcje free-to-play, zaoferuje zabawę w ramach stałego abonamentu, przy czym w przypadku konsoli Xbox One, najprawdopodobniej do zabawy wymagane będzie także opłacanie Xbox Live Gold. W nieco lepszej sytuacji są użytkownicy PlayStation 4, którym firma Sony umożliwi przemierzanie świata Tamriel bez konieczności posiadania subskrypcji PlayStation Plus, koniecznej do zabawy w multiplayerze w innych tytułach.

Ostatnia aktualizacja: 2014-02-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited