Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2016, 20:22

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

The Division - DLC Podziemie i Przetrwanie najpierw na XOne

Firma Ubisoft poinformowała, że pierwsze dwa płatne dodatki do gry Tom Clancy's The Division, a więc Podziemie i Przetrwanie, ukażą sie najpierw na Xboksie One. Okres ekskluzywności zakończy się po 30 dniach od momentu premiery każdego DLC.

Jutro odbędzie się premiera wyczekiwanej gry Tom Clancy's The Division, ale przed tym wydarzeniem Ubisoft ujawnił jeszcze szczegóły związane z umową z Microsoftem. Od jakiegoś czasu wiadomo bowiem, że obie firmy współpracują ze sobą przy tym tytule, co zaowocowało chociażby wcześniejszym startem otwartej i zamkniętej bety produkcji na Xboksie One. To jednak nie wszystko, gdyż pierwsze dwa płatne dodatki ukażą się najpierw na sprzęcie giganta z Redmond. Mowa o zapowiedzianych w zeszłym tygodniu rozszerzeniach Podziemie (Underground – premiera odbędzie się w czerwcu bieżącego roku) i Przetrwanie (Survival – lato 2016 roku). Posiadacze wersji na PlayStation 4 i PC-ty nie będą jednak czekać bardzo długo, gdyż okres ekskluzywności zakończy się po 30 dniach od momentu premiery każdego DLC.

Tom Clancy's The Division - dodatki Podziemie i Przetrwanie najpierw na Xboksie One - ilustracja #1
Tom Clancy's The Division skrócie:
  • Gra akcji z elementami RPG od studia Massive Entertainment
  • Ukaże się 8 marca na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach
  • Otrzyma trzy płatne dodatki i dwa darmowe

Podziemie wprowadzi do rozgrywki system tuneli i lokacje należące do miejskiego metra. Natomiast Przetrwanie zmuszać ma nas do walki o życie, tylko przy pomocy sprzętu znalezionego w trakcie zabawy. Oprócz tych dodatków, pojawi się także trzecie rozszerzenie, zatytułowane Ostatni Bastion (Last Stand), jednak obecnie wiemy o nim właściwie tylko tyle, że ukaże się zimą bieżącego roku.

To jednak nie wszystko, gdyż Tom Clancy's The Division doczeka się także darmowej zawartości. Studio Massive Entertainment obiecało udostępnić w kwietniu jeden dodatek, a w maju drugi. Pierwszym będzie DLC o nazwie Najazdy (Incursion). Gracze połączą się w czteroosobowe oddziały, walczące z bardzo silnymi wrogami. Z kolei drugie rozszerzenie to Konflikt (Conflict), wprowadzające nową zawartość i funkcje do tzw. Strefy Cienia.

Tom Clancy's The Division - użytkownicy Xboksa One będą mogli zakupić pierwsze dwa rozszerzenia przed pozostałymi graczami. - Tom Clancy's The Division - dodatki Podziemie i Przetrwanie najpierw na Xboksie One - wiadomość - 2016-03-07
Tom Clancy's The Division - użytkownicy Xboksa One będą mogli zakupić pierwsze dwa rozszerzenia przed pozostałymi graczami.

W Tom Clancy's The Division trafimy do Nowego Jorku, który zmaga się ze skutkami ataku terrorystycznego. Gracze wcielą się w agentów tajnej organizacji, która ma uporać się z wszystkimi problemami i odnaleźć osoby odpowiedzialne za ten cały bałagan. Produkcja przeznaczona jest na konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery osobiste.