Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2014, 09:58

autor: Góral

The Crew - rozdajemy klucze do PC-towej bety [wiadomość zaktualizowana]

Dzięki uprzejmości firmy Ubisoft mamy dla Was około 1000 kluczy do zamkniętej bety gry The Crew w wersji na komputery PC. By załapać się na jeden z kodów, jak zwykle wystarczy udać się na specjalnie przygotowane strony konkursowe, których adresy znajdziecie w dalszej części niniejszej wiadomości.

The Crew - rozdajemy klucze do PC-towej bety [news zaktualizowany] - ilustracja #1

Wszystkie klucze do bety The Crew zostały rozdane.

Po weekendowym rozdawaniu kluczy do World of Warcraft: Warlords of Draenor przyszedł czas na kolejną akcję tego typu. Tym razem, wspólnie z firmą Ubisoft, przygotowaliśmy dla Was około 1000 kluczy do zamkniętych beta testów gry wyścigowej The Crew na komputerach PC. Jak zwykle nie musicie się zbytnio wysilać, by załapać się na jedną z wejściówek. Wystarczy być użytkownikiem naszego serwisu (zarejestrowanym przed 26 sierpnia bieżącego roku), lub posiadać aktywny Abonament Premium z opcją VIP i kliknąć na jeden z poniższych linków, gdzie znajdziecie dalsze instrukcje. Pamiętajcie, że beta potrwa tylko do 29 sierpnia, więc nie warto zwlekać z aktywowaniem pozyskanego klucza i pobraniem gry.

The Crew to gra wyścigowa tworzona przez studio Ivory Tower, założone przez byłych pracowników Eden Games. Tytuł położy duży nacisk na rozbudowane aspekty społecznościowe oraz zabawę w otwartym świecie, bowiem do dyspozycji graczy zostanie oddany duży teren Stanów Zjednoczonych. Tytuł ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 oraz komputerach PC 11 listopada (w Polsce 13 listopada).