Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2014, 09:36

autor: Góral

World of Warcraft: Warlords of Draenor - rozdajemy jeszcze 250 kluczy do bety

W ostatnim czasie dwa razy rozdawaliśmy kody do beta testów gry World of Warcraft: Warlords of Draenor. Jeżeli nie załapaliście się na jeden z nich podczas poprzednich akcji, to dziś macie kolejną, ostatnią szansę na pozyskanie wejściówki, gdyż mamy do oddania jeszcze 250 kluczy.

World of Warcraft: Warlords of Draenor - rozdajemy jeszcze 250 kluczy do bety - ilustracja #1
World of Warcraft: Warlords of Draenor w skrócie:
  • Gatunek: MMORPG
  • Deweloper: Blizzard Entertainment
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Data premiery: 13 listopada 2014 roku

Pod koniec lipca po raz drugi rozdawaliśmy dla Was klucze do bety World of Warcraft: Warlords of Draenor. Jeżeli nie udało Wam się załapać na jeden z nich ani podczas pierwszej, ani podczas drugiej akcji, to może dziś się uda. Dostaliśmy bowiem od firmy Blizzard Entertainment, dewelopera nadchodzącego rozszerzenia do popularnego MMO, jeszcze 250 wejściówek. By otrzymać jedną z nich, wystarczy kliknąć w któryś z poniższych linków, w zależności czy macie wykupiony abonament Premium z opcją VIP, czy też nie. Pamiętajcie także, że jeżeli wcześniej otrzymaliście już kod, to nasz system nie pozwoli Wam na pozyskanie kolejnego. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

World of Warcraft: Warlords of Draenor - rozdajemy jeszcze 250 kluczy do bety - ilustracja #2Warlords of Draenor to piąty dodatek do gry MMORPG World of Warcraft. Tytuł wprowadzi do zabawy przede wszystkim nową krainę, podzieloną na kilka stref. W związku z tym nie zabraknie również kolejnych zadań i przeciwników. Rozszerzenie podniesie także maksymalny poziom postaci oraz wprowadzi usprawnienia w oprawie graficznej (ładniejsze modele postaci). Produkcja zadebiutuje 13 listopada bieżącego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.