Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2014, 20:33

autor: Draug

World of Warcraft: Warlords of Draenor – data premiery, intro i inne nowości

Podczas targów gamescom 2014 firma Blizzard Entertainment zaprezentowała długo oczekiwane intro do gry World of Warcraft: Warlords of Draenor. Ujawniła też termin jej premiery – nastąpi ona 13 listopada 2014 roku. Oprócz tego otrzymaliśmy nowy zwiastun na silniku omawianej produkcji oraz pierwszy odcinek miniserialu Lords of War, stanowiącego fabularne wprowadzenie do zabawy.

World of Warcraft: Warlords of Draenor w skrócie:
  • Producent/wydawca: Blizzard Entertainment
  • Co to jest: dodatek do gry MMORPG
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Termin premiery: 13 listopada 2014

Zgodnie z zapowiedziami, niedawno na targach gamescom w niemieckiej Kolonii miało miejsce huczne wydarzenie zorganizowane przez firmę Blizzard Entertainment, którego głównym tematem była gra World of Warcraft: Warlords of Draenor. Gwoździem programu stała się prezentacja długo oczekiwanego intra do piątego dodatku do najpopularniejszego MMORPG-a na świecie. Efektowny zwiastun o długości prawie pięciu minut koncentruje się na orkach z Draenoru (z Gul’danem oraz Gromem i Garroshem Hellscreamami na czele), prezentując alternatywną wersję wydarzeń z historii znanej z uniwersum Warcrafta. Omawiany film możecie zobaczyć powyżej w wersji z polskimi napisami. W zwieńczeniu cinematic trailera znalazł się natomiast drugi najważniejszy punkt wystąpienia – termin premiery rozszerzenia. Warlords of Draenor zadebiutuje 13 listopada bieżącego roku.

Warlords of Draenor to największy dodatek do gry World of Warcraft w jej 10-letniej historii. - World of Warcraft: Warlords of Draenor – data premiery, intro i inne nowości - wiadomość - 2014-08-14
Warlords of Draenor to największy dodatek do gry World of Warcraft w jej 10-letniej historii.

Na tym jednak nowości w temacie omawianej gry się nie kończą. Blizzard przygotował również zwiastun na silniku omawianego dodatku, wyliczający i demonstrujący nowości, jakie się w nim znajdą (Draenor i jego regiony, dungeony, garnizony, usprawnienia graficzne etc.). Film ten zamieściliśmy poniżej. Zaraz pod nim znajdziecie jeszcze jeden materiał wideo, bowiem oprócz wymienionych dwóch trailerów, podczas omawianego eventu zaprezentowano pierwszy odcinek miniserialu animowanego Lords of War. Stanowi on wprowadzenie fabularne do Warlords of Draenor, prezentując sylwetki tytułowych wodzów orków, których spotkamy w grze. Produkcja ta łączy animację w dwóch i trzech wymiarach.