Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2014, 19:02

Wiedźmin 3: Dziki Gon – 14 minut rozgrywki z targów gamescom 2014 od ekipy tvgry.pl

Na targach gamescom 2014 ekipa tvgry.pl dostała w swoje ręce 14-minutowy gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jest to ciąg dalszy fragmentu na bagnach zaprezentowanego na E3 2014, a zarazem część historii poprzedzająca to, co mogliście zobaczyć wczoraj na filmie z Downwarren.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w skrócie:
  • Producent: CD Projekt RED
  • Gatunek: cRPG akcji z widokiem TPP w realiach fantasy
  • Platformy sprzętowe: PC, XOne, PS4
  • Termin premiery: 24 lutego 2015

Co prawda, wczoraj otrzymaliśmy 6-minutowy zapis rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, jednak dopóki trwają targi gamescom, wciąż jest szansa na kolejne materiały wideo tego typu. Na potwierdzenie tej tezy prezentujemy Wam kolejny, 14-minutowy gameplay z najnowszego dzieła studia CD Projekt RED – a dokładniej, prezentuje go Kacper z ekipy tvgry.pl, który wybrał się do Kolonii i otrzymał możliwość podzielenia się filmem z polskimi widzami. Nagranie, opatrzone jego komentarzem, znajduje się powyżej. Co prawda, pierwsze cztery minuty zapisu rozgrywki pokrywają się z jednym z materiałów opublikowanych na czerwcowych targach E3, jednak pozostałe dziesięć minut stanowi zupełnie nowy fragment przygody. Warto mieć na uwadze, że omawiany gameplay stanowi uzupełnienie wspomnianego wcześniej wczorajszego filmu (który widnieje poniżej) – prezentuje bowiem wydarzenia poprzedzające wizytę Geralta w Downwarren.

Akcja nagrania toczy się zatem na bagnach, gdzie wiedźmin prowadzi poszukiwania Ciri, swojego Dziecka Niespodzianki. Pomógłszy bożątku (ang. godling) Johnny’emu w odzyskaniu głosu, Biały Wilk korzysta dla odmiany z jego wsparcia i trafia do małej osady w głębi bagien, której mieszkańcy są bardzo nieufni wobec obcych. W filmie jest sporo dialogów, ale nie brakuje też walki z potworami (takimi, jak utopce, harpie, a nawet wilkołaki), zarówno przy użyciu miecza, jak i Znaków oraz kuszy.

Na koniec przypomnijmy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 24 lutego 2015 roku. Zamknięcie trylogii o Geralcie z Rivii stanie się udziałem pecetowców i użytkowników konsol ósmej generacji (Xbox One, PlayStation 4).