Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2017, 10:29

The Crew 2 - nowy filmik z fragmentami rozgrywki

Firma Ubisoft udostępniła dziewięciominutowy materiał wideo z The Crew 2. Pokazuje on m.in. typ wyścigów, podczas których będziemy musieli w określonych momentach zmieniać środek transportu, przesiadając się np. z samochodu do samolotu.

Podczas konferencji firmy Ubisoft na targach E3 mieliśmy okazję po raz pierwszy ujrzeć w akcji The Crew 2, czyli kontynuację udanej gry wyścigowej z 2014 roku. Teraz autorzy udostępnili dziewięciominutową prezentację video tego projektu.

The Crew 2 rozegra się w wielkim otwartym świecie o rozmiarach dwóch tysięcy mil kwadratowych. W uproszczonej formie odtworzy on tereny Stanów Zjednoczonych, tak jak w pierwszej części. Tym razem jednak rywalizacja nie ograniczy się do dróg i bezdroży. Największą nowością będzie bowiem dodanie samolotów oraz motorówek.

W grze nie zabraknie również motocykli. - The Crew 2 - nowy filmik z fragmentami rozgrywki - wiadomość - 2017-06-19
W grze nie zabraknie również motocykli.
THE CREW W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ivory Tower
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: wyścigi
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: początek 2018 r.

Podczas zwykłej eksploracji świata otrzymamy pełną swobodę przełączania się pomiędzy różnymi środkami transportu. Natomiast wśród wyścigów znajdziemy zawody, które można określić mianem mechanicznego triatlonu, gdzie trasa zostanie podzielona na sekcje przypisane konkretnym maszynom. Przykładowo, rywalizację zaczniemy na drodze za kierownicą samochodu, by po przejechaniu pierwszego etapu zasiąść za sterami motorówki, aby na ostatnim etapie wyścig zakończyć w kokpicie samolotu.

Autorzy nie zamierzają tworzyć symulacji i koncentrują się na dostarczeniu efektownej zabawy. Dobrze widać to w prezentacji, gdzie w pewnym momencie wyścig samochodami przez ulice Nowego Jorku przenosi się na dachy budynków.

Przypomnijmy, że The Crew 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na początek przyszłego roku. Warto wspomnieć, że posiadacze PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X będą mogli cieszyć się licznymi ulepszeniami graficznymi w porównaniu do starszych wersji tych platform.

  1. Oficjalna strona gry