Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2013, 10:30

autor: Sarge

The Brigmore Witches - debiut drugiego fabularnego DLC do Dishonored

Dzisiaj w serwisach cyfrowej dystrybucji Steam oraz Xbox Live debiutuje dodatek DLC The Brigmore Witches do gry Dishonored. Jutro po południu rozszerzenie stanie się dostępne także dla europejskich użytkowników usługi PlayStation Network.

Dzisiaj w cyfrowej dystrybucji debiutuje kolejny dodatek DLC do gry Dishonored. The Brigmore Witches kontynuuje wątki rozpoczęte w wydanym w kwietniu rozszerzeniu The Knife of Dunwall.

Dodatek DLC The Brigmore Witches w najbliższych godzinach powinien stać się dostępny w usłudze Xbox Live, a wieczorem trafi także do oferty Steama. Z kolei europejscy użytkownicy PlayStation Network będą musieli poczekać do jutra. Cena została ustalona na poziomie 9,99 euro (ok. 42 zł) lub 800 punktów Microsoftu.

The Brigmore Witches to drugi fabularny dodatek DLC do gry Dishonored - The Brigmore Witches - debiut drugiego fabularnego DLC do Dishonored - wiadomość - 2013-08-13
The Brigmore Witches to drugi fabularny dodatek DLC do gry Dishonored

W rozszerzeniu The Brigmore Witches ponownie wcielimy się w zabójcę Dauda, który zakończy swoją przygodę zapoczątkowaną w The Knife of Dunwall. Tym razem spróbujemy powstrzymać Delilah – przywódczynię czarownic z Brigmore. Ponieważ Daud został ostatnio zdradzony przez zaufaną sojuszniczkę Billie Lurk, będzie musiał skorzystać z pomocy gangów Dead Eels i Hatters. Co ciekawe, twórcy pozwolą na wykorzystanie całego ekwipunku, mocy i zdolności zdobytych w The Knife of Dunwall, o ile gracze nie skasowali zapisanego stanu gry.

Dishonored to ubiegłoroczna produkcja zespołu Arkane Studios, łącząca w sobie elementy typowego FPS-a i skradanki. Tytuł został ciepło przyjęty przez krytyków, w serwisie gry-online.pl zdobywając bardzo wysoką notę 9.5 w skali dziesięciostopniowej. Z wcześniejszych zapowiedzi wynika, że The Brigmore Witches jest ostatnim dodatkiem DLC wydanym na potrzeby Dishonored.