Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2013, 10:10

autor: Orlov

Wiedźmin 3: Dziki Gon – wielkie odliczanie na oficjalnej stronie gry

Tajemniczy zegar, który pojawił się na oficjalnej stronie marki Wiedźmin zwiastować ma „coś niesamowitego”. Ujawnienie nowych materiałów nastąpi 14 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – wielkie odliczanie na oficjalnej stronie gry - ilustracja #1

Studio CD Projekt Red podgrzewa atmosferę wokół nadchodzącej trzeciej odsłony growej adaptacji serii Wiedźmin. Na oficjalnym serwisie gry, na tle Geralta dosiadającego konia, pojawił się tajemniczy zegar. Wskazuje on enigmatycznie, że odliczanie zakończy się 14 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego. Nie otrzymujemy jednak żadnych wskazówek na temat tego, co nas wtedy czeka.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – wielkie odliczanie na oficjalnej stronie gry - ilustracja #2

Samo studio starannie dawkuje informacje dotyczące tego wydarzenia. Agnieszka Szóstak, odpowiedzialna za PR CD Projekt Red, oznajmiła poprzez swój kanał w serwisie Twitter, że „w nadchodzących dniach czeka nas więcej niesamowitości”.

Pewną wskazówką dla graczy może być paczka „Dobroci”, do której odnośnik znajduje się tuż obok zegara. W pakiecie umieszczono szereg grafik z gry, przygotowanych w formie tapet na pulpit. Otrzymaliśmy również pliki audio – utwór, który mogliśmy usłyszeć w pierwszym trailerze, a także przewodni motyw muzyczny Wiedźmina 3. Sama podstrona, na której umieszczono odliczanie, nosi nazwę „killing monsters”, co z kolei sugerować może udostępnienie materiałów dotyczących potworów i systemu walki w grze.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – wielkie odliczanie na oficjalnej stronie gry - ilustracja #3

Na co składają się te wszystkie elementy – czy ujawniony zostanie nowy trailer, czy może obejrzymy pierwszy gameplay? Nie dowiemy się tak długo, aż bić będzie zegar na stronie. Wszystko wyjaśni się 14 sierpnia w godzinach wieczornych.

Trzecia odsłona serii Wiedźmin, o podtytule Dziki Gon, pojawi się najprawdopodobniej pod koniec 2014 roku na PC-tach, a także konsolach nowej generacji – Xbox One i PlayStation 4.

  1. Strona z zegarem i paczką materiałów
  2. Oficjalna strona studia CD Projekt Red
  3. Oficjalna strona studia Wiedźmin 3: Dziki Gon