Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 stycznia 2022, 14:20

autor: Ignacy Kruk

Gwiazda Supernatural opowiada o nowym bohaterze, który pojawi się w 3. sezonie The Boys

Jensen Ackles wyjaśnia, w jaki sposób trzeci sezon The Boys wprowadzi postać Soldier Boya - patriotycznego superbohatera, pogromcę nazistów, którego poznajemy w nietypowych okolicznościach.

Satyryczna produkcja superbohaterska od Amazona nie przestaje zaskakiwać, serial skutecznie wprowadza nowe, interesujące postacie zaczerpnięte z komiksów. Tak też będzie w przypadku nadchodzącego trzeciego sezonu i postaci Soldier Boya. Tym razem twórcy wezmą na warsztat stereotyp patriotycznego superbohatera, nota bene tworząc coś w rodzaju spaczonej wersji Kapitana Ameryki.

Podczas podcastu Inside of You, Jensen Ackles, który wciela się w herosa, zdradził okoliczności w jakich przyjdzie nam poznać nowego dla serialu „supka - weterana”:

Wydarzenia układają się w następujący sposób – nie sądzę, że to jakiś sekret – zostaję przez nich odnaleziony. Z uwagi na to, że byłem uwięziony przez jakiś czas, kiedy mnie znajdują mam brodę i przypominam bohatera Cast Away. Wtedy doprowadzają mnie do porządku, zakładam swój kostium superbohatera i ruszam do miasta.

Wypowiedź Acklesa nie mówi nam zbyt wiele, dlatego fani wciąż mają duże pole do spekulacji na temat tego, kto uwięził Soldier Boya i kto go uwolnił. Warto dodać, iż mimo, że serial w dużej mierze czerpie z materiału źródłowego, showrunner produkcji, Eric Kripke, przyznał, że nie obyło się bez zmian.

Soldier Boy w komiksach był, podobnie jak Homelander, przywódcą grupy superbohaterów, która była znana jako Payback. Był także wielkim amerykańskim bohaterem/celebrytą, który zasłynął podczas II Wojny Światowej, kiedy popisał się swoimi nadnaturalnymi zdolnościami.

Trzeci sezon The Boys zadebiutuje 3 czerwca na platformie Amazon Prime Video.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.