Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2021, 19:00

Wkrótce sporo nowych gier w Xbox Game Pass, w tym Microsoft Flight Simulator na XSX|S

Poznaliśmy listę gier, które trafią do usługi Xbox Game Pass w ostatnich dniach lipca. Szczególną uwagę zwracają The Ascent i Microsoft Flight Simulator w wersji na Xboksy Series X i S.

Poznaliśmy listę tytułów, które trafią do usług Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate w drugiej połowie lipca. Tym razem oferta Microsoftu powiększy się głównie o nieco mniej znane tytuły, takie jak debiutujące dzisiaj baśniowe Cris Tales, humorystyczne Atomicrops czy dostępna w abonamencie od premiery przygodówka Last Stop. Część użytkowników na pewno ucieszy się z możliwości przetestowania Battlefielda V w ramach Xbox Cloud Gaming, a inni z długo wyczekiwanej wersji Microsoft Flight Simulator na XSX|S. Na szczególną uwagę zasługuje jednak przepiękne The Ascent, w które zagramy już 29 lipca. Pełną listę tytułów, które wejdą do Game Passa, a także tych, które opuszczą usługę (wraz z platformami i datami), znajdziecie poniżej.

Nowości w Xbox Game Pass:

31 lipca Xbox Game Pass opuszczą:

Trudno nie zauważyć wyjątkowo krótkiej listy tytułów, które opuszczą Game Pass wraz z końcem miesiąca. Osoby, które akurat ogrywają np. UnderMine – świetnego roguelike’a od studia Thorium – będą co prawda musiały się pospieszyć, ale trzeba docenić, że „zieloni” dokładają starań, aby co bardziej popularne gry nie wypadały z ich abonamentu. Kolejną porcję produkcji, które do niego trafią, poznamy natomiast na początku sierpnia. Jeśli zastanawiacie się, jakie to mogą być gry, polecam Wam zapoznać się z poniższym materiałem, który jest swego rodzaju zapowiedzią tego, co czeka nas w Xbox Game Passie w tym i w następnym roku.

E3 2021