Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2018, 04:00

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

TGA 2018: Hades Battle out of Hell nową grą Supergiant Games

Studio Supergiant Games – twórcy gier Bastion, Transistor i Pyre – zapowiedziało swoją kolejną produkcję. Będzie nią Hades: Battle out of Hell – dynamiczny roguelike'owy dungeon crawler osadzony w świecie znanym z greckiej mitologii. W tytuł można już zagrać we wczesnym dostępie, wyłącznie na platformie Epic Games Store.

Kolejny projekt studia Supergiant Games. - TGA 2018: Hades Battle Out of Hell nową grą Supergiant Games - wiadomość - 2018-12-07
Kolejny projekt studia Supergiant Games.

W czasie gali The Game Awards 2018 studio Supergiant Games – stojące za Bastion, Transistor oraz Pyre – zapowiedziało swoją kolejną grę. Nosi ona tytuł Hades: Battle out of Hell i jest izometrycznym dungeon crawlerem, należącym do podgatunku rogue-like. Co ciekawe, produkcja ma być grą usługą, która będzie rozwijana przez długi czas.

W Hades: Battle Out of Hell wcielimy się w człowieka, który próbuje wydostać się z tytułowego, greckiego piekła. By to zrobić, będziemy oczywiście musieli zaszlachtować legiony różnego rodzaju wrogów – z wykorzystaniem bardzo dynamicznego i widowiskowego, zręcznościowego systemu walki. Gra może się też pochwalić śliczną oprawą graficzną, którą możecie podziwiać na powyższym filmiku oraz udostępnionych screenach.

TGA 2018: Hades Battle Out of Hell nową grą Supergiant Games - ilustracja #2
TGA 2018: Hades Battle Out of Hell nową grą Supergiant Games - ilustracja #3

Warto odnotować, że Hades: Battle Out of Hell jest dostępne już teraz, w ramach programu wczesnego dostępu uruchomionej niedawno platformy dystrybucji cyfrowej firmy Epic Games. Grę można w nim nabyć za 49 zł.

  1. Hades: Battle Out of Hell – sklep Epic Games