Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2011, 10:50

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Testerzy poszukiwani. Zamknięta beta symulatora Microsoft Flight wystartuje w styczniu

Na oficjalnej stronie gry Microsoft Flight ogłoszono, że zespół Microsoft Game Studios poszukuje chętnych do wzięcia udziału w beta testach, które zostały zaplanowane na styczeń 2012 roku.

Pracownicy zespołu Microsoft Game Studios ogłosili, że poszukują chętnych osób do wzięcia udziału w beta testach gry Microsoft Flight, które zostały zaplanowane na styczeń 2012 roku.

Entuzjaści komputerowych symulatorów mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w beta testach na tej stronie. Aby tego dokonać, musimy dysponować zarówno Windows Live ID, jak i kontem na Xbox Live lub Games for Windows Live. Warto tutaj zaznaczyć, że nie wszyscy chętni otrzymają możliwość wcześniejszego przetestowania gry. Co więcej, osoby, które wezmą udział w beta testach, nie będą mogły dzielić się wrażeniami, screenami i filmami z nadchodzącego projektu Microsoft Game Studios.

Przypominamy, że Microsoft Flight to restart najstarszej serii symulacji lotniczych. Gra koncentruje się na lotach cywilnych. W założeniach ma być równie przystępna dla starych wyjadaczy, jak i dla nowicjuszy. Głównym celem twórców jest oddanie emocji towarzyszących pilotowaniu samolotów cywilnych. Microsoft Flight będzie wykorzystywać Games for Windows Live i zaoferuje zarówno rozgrywkę dla pojedynczego gracza, jak i tryb multiplayer. Aktualnie nie ujawniono, kiedy pojawi się pełna wersja produkcji.