Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2024, 11:13

autor: Maciej Gaffke

Test Drive Unlimited: Solar Crown wreszcie z datą premiery. Kultowa seria powróci na sam koniec lata

Wyczekiwana gra wyścigowa Test Drive Unlimited: Solar Crown zadebiutuje za niecałe trzy miesiące. Twórcy ogłosili oficjalną datę premier oraz przedstawili szczegóły dotyczące preordeów.

Źródło fot. KT Racing
i

Po wielu latach oczekiwania poznaliśmy dokładną datę premiery Test Drive Unlimited: Solar Crown. Gra wyścigowa od studia KT Racing wyjdzie 12 września 2024 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xboxy Series X/S. Twórcy poinformowali o tym, wypuszczając klimatyczny trailer, który obejrzycie poniżej.

Już tydzień temu mogliśmy podejrzewać, że nadchodzą konkretne szczegóły w sprawie premiery trzeciej odsłony serii Test Drive Unlimited. Wówczas w serwisie X pojawił się wpis o bliskim osiągnięciu ogromnego kamienia milowego. Jednocześnie fani zostali zaproszeni do specjalnego wydarzenia, podczas którego trzeba było wypełnić szereg misji.

Test Drive Unlimited: Solar Crown z 4 edycjami

W momencie ogłoszenia dnia premiery „ścigałki”, ruszyły również preordery. Test Drive Unlimited: Solar Crown otrzyma w sumie 4 edycje, które będzie można zamawiać na Steamie (niedostępne w momencie pisania tej wiadomości), Microsoft Store i PS Store.

  1. Standardowa: PS Store – 259 zł, Microsoft Store – 277,49 zł.
  2. Silver Streets: PS Store – 339 zł, Microsoft Store – 369,99 zł.
  3. Silver Sharps: PS Store – 339 zł, Microsoft Store – 369,99 zł.
  4. Gold: PS Store – 389 zł, Microsoft Store – 414,99 zł.

Jeśli kupimy edycję Gold, otrzymamy dostęp do gry aż 7 dni przed oficjalną premierą, tj. 5 września. Natomiast wersje Silver Streets oraz Silver Sharps upoważnią kupujących do uruchomienia produkcji 2 dni przed jej debiutem. Mimo że te dwie edycje zostały tak samo wycenione, to różnią się dołączonymi samochodami. W przypadku Silver Streets dostaniemy choćby Mercedesa Benz SLS AMG, a w Silver Sharps – Audi R8 Spyder.

Szczegóły 4 edycji Test Drive Unlimited: Solar CrownNacon

  1. Test Drive Unlimited: Solar Crown – karta gry na Steamie
  2. Test Drive Unlimited: Solar Crown w PS Store
  3. Test Drive Unlimited: Solar Crown w Microsoft Store

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Maciej Gaffke

Maciej Gaffke

W GRYOnline.pl zajmuje się głównie newsowaniem. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Jeśli zaś chodzi o same gry wideo – kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionymi na pojedynczego gracza. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.

więcej