Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2007, 09:05

Telltale Games zapowiada kolejne odcinki przygód Sama & Maxa

Po przygodach na kole podbiegunowym, para przesympatycznych detektywów z serii gier firmy Telltale Games przenosi się w znacznie cieplejsze klimaty. W drugim odcinku drugiego sezonu Sam i Max odwiedzą Wyspę Wielkanocną.

Po przygodach na kole podbiegunowym, para przesympatycznych detektywów z serii gier firmy Telltale Games przenosi się w znacznie cieplejsze klimaty. W drugim odcinku drugiego sezonu Sam i Max odwiedzą Wyspę Wielkanocną. Ich zadaniem będzie powstrzymanie erupcji wulkanu, misja z kategorii niewykonalnych. Ale nie dla takich profesjonalistów jak oni.

Moai Better Blues, bo tak zatytułowany został ten odcinek, w sprzedaży pojawi się 11 stycznia przyszłego roku. Natomiast już teraz można odwiedzić oficjalną stronę producenta i obejrzeć zwiastun gry, a także zestaw screenshotów i rysunków koncepcyjnych.

Telltale ujawniło również tytuły trzeciej i czwartej części Sama & Maxa. Są to Night of the Raving Dead (premiera 15 lutego) oraz Chariots of the Dogs (14 marca).

Przypominamy również, iż w styczniu nakładem firmy CD Project powinno pojawić się pierwsze polskie, zbiorcze wydanie całego sezonu pierwszego, w którym postaciom na ekranie głosu użyczyli między innymi Wojciech Mann i Jarosław Boberek. Jego cena wynosić będzie 99 złotych.

Telltale Games zapowiada kolejne odcinki przygód Sama & Maxa - ilustracja #1
Telltale Games zapowiada kolejne odcinki przygód Sama & Maxa - ilustracja #2
Telltale Games zapowiada kolejne odcinki przygód Sama & Maxa - ilustracja #3