Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2020, 08:30

Teaser Starfield i konferencja Bethesda Softworks w lipcu - plotka

Według przecieku opublikowanego na forum Reddit, na początku lipca odbędzie się event sieciowy firmy Bethesda Softworks. W czasie wydarzenia mają zostać zaprezentowane nowe informacje na temat wielu powstających i istniejących gier.

Teaser Starfield i konferencja Bethesda Softworks w lipcu - plotka - ilustracja #1
Tajemniczy event Bethesdy na początku lipca?

W SKRÓCIE:

 1. plotka sugeruje, że 11 lipca odbędzie się event sieciowy firmy Bethesda Softworks, w czasie którego poznamy szereg detali na temat powstających i rozwijanych gier;
 2. na prezentacji mają się pojawić m.in. Deathloop, F76, Doom Eternal i ESO;
 3. wydawca ma też pokazać teaser Starfield;
 4. informacje pochodzą z niepewnego źródła i należy je traktować ostrożnie.

Przeciek, który pojawił się na forum Reddit sugeruje, że 11 lipca firma Bethesda Softworks zorganizuje event-niespodziankę (mowa o wydarzeniu sieciowym) Bethesda Softworks Digital Showcase, w czasie którego poznamy szereg detali na temat gier powstających w jej wewnętrznych studiach (np. Deathloop), a także planów rozwoju tytułów już funkcjonujących na rynku (np. ESO, Fallout 76 czy Doom Eternal). W czasie prezentacji ma też zostać pokazany teaser nowej gry RPG Starfield w rozdzielczości 4K.

Plotki – co pojawi się na konferencji

 1. nowe wiadomości i gameplay z Deathloop;
 2. nowe wiadomości i gameplay z Ghostwire: Tokyo, w tym informacje o oryginalnej wizji Ikumi Nakamury (była dyrektorem kreatywnym odpowiedzialnym za grę, ale od września zeszłego roku nie pracuje już w studiu Tango Gameworks);
 3. coś na temat The Elder Scrolls Online: Greymoor;
 4. event dla społeczności The Elder Scrolls Online (tzw. Community Spotlight);
 5. prezentacja The Future of ESO (pol. Przyszłość ESO);
 6. event dla społeczności Fallouta 76 (tzw. Community Spotlight);
 7. prezentacja The Future of Fallout 76;
 8. zapowiedź dużego dodatku do Doom Eternal;
 9. coś na temat Commander Keen (podobno gra została przeprojektowana od czasu zapowiedzi);
 10. teaser Starfield w rozdzielczości 4K

Co ciekawe, na prezentacji ma podobno nie być Todda Howarda, co niektórym użytkownikom Reddit wydaje się nieco dziwne. Należy też pamiętać, że wszystkie powyższe informacje są jedynie plotką z kompletnie anonimowego źródła – co więcej, autor wpisu wykasował swoje konto na Reddicie. Jednak warto odnotować, że w związku ze skasowaniem E3, firmy muszą w tym roku szukać alternatywnych sposobów prezentowania swoich gier i informowania o nich – wydaje się mało prawdopodobne, by Bethesda chciała milczeć o swoich projektach. Nie da się więc wykluczyć, że w doniesieniach jest ziarno prawdy, ale mimo wszystko podchodźcie do tych informacji z bardzo dużą dozą ostrożności.

 1. Bethesda Softworks – strona oficjalna